http://buy-game.ir

تریلر زمان عرضه Light Fall منتشر شد

0


تریلر زمان عرضه Light Fall منتشر شد

عنوان ۲ بعدی سکوگیم (پلتفرمر) Light Fall به مناسبت عرضه رسمی خود تریلر جنگاهی دریافت کرده که شما را با برخی از ویژگی‌های این گیم آشنا می‌کند.

امروز عنوان Light Fall منتشر شد و به همین مناسبت هم نینتندو تریلر زمان عرضه این گیم را منتشر کرد که ما در آن با این عنوان ۲ بعدی سکوگیم که به صورت هنرمندانه طراحی شده است، بیشتر آشنا خواهیم شد.

Light Fall داستان پسربچه‌ای از منطقه Numbra را روایت‌ می‌کند. این منطقه جایی است که تاریکی بر روشنایی چیرگی یافته است. در این گیم پسرک با کمک جغد بداخلاقی به نام Stryx به دنبال راهی است تا مردم این منطقه فراموش شده را نجات دهد. مهم‌تر از آن پسرک کنترل Shadow Core را هم برعهده دارد. همانطور که در تریلر زیر می‌توانید ببینید، Shadow Core یک جعبه جادویی است که در هر زمانی می‌تواند با ساخت سکوهای مختلف جست و جو و کاوش در Numbra را ساده‌تر کند تا شما بتوانید هرچه سریع‌تر از هر سکو به سکوی دیگر بروید و برای نجات مردم تلاش کنید.

این عنوان چالش برانگیز سکوگیم یکی از عناوینی است که نیازمند عکس‌العمل سریع و به موقع شما است. در رویداد PAX East 2018 که مدتی پیش برگزار شد، وبسایت DualShockers موفق به تجربه نسخه دموی این گیم شد و در آنجا با برخی از ویژگی‌های این گیم بیشتر آشنا شد. DualShockers در تجربه خود از این گیم آن را زیبا، چالش برانگیز و سخت دانست.

همچنین برای اضافه کردن چالش بیشتر به این گیم، سازندگان آن حالت اسپیدران (Speedrun) را هم به آن اضافه کرده‌اند. در این بخش گیم‌بازان باید با برگشت به Numbra تا جایی که می‌توانند مراحل را سریع پشت سر بگذارند و سریع‌ترین زمان خود را با سایر گیم‌بازان در جدول لیدربورد به اشتراک بگذارند تا همه گیم‌بازان در این گیم در هر کجای دنیا که قرار دارند، رکورد آن‌ها را بدانند.

Light Fall هم‌اکنون برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه آن را در قسمت زیر به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که برایتان آماده کرده‌ایم، دانلود کنید.

تماشای آنلاین تریلر:

 

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

 

 

دیدگاهها مسدود است