http://buy-game.ir

تریلر جنگاه The Crew 2، هواپیمای موجود در این گیم را به تصویر می‌کشد

0


تریلر جنگاه The Crew 2، هواپیمای موجود در این گیم را به تصویر می‌کشد

گیم The Crew 2 نه تنها امکان رانندگی در جاده‌ها را در اختیار گیم‌بازان قرار می‌دهد، بلکه پرواز بر فراز آسمان را هم برای آن‌ها ممکن می‌سازد. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در جنگاهترین تریلر از سری ویدئوهای Motorsports Vehicle، پرواز هواپیمای زیوکو (Zivko) به تصویر کشیده شده است.

یوبی‌سافت با مشارکت شرکت Zivko Aeronautics Inc. این هواپیمای قرمز و آبی را به دومین نسخه سری گیم‌های The Crew آورده است تا تجربه‌ای جالب را خلق کند. اینبار، گیم‌بازان می‌توانند هواپیما هم کنترل کنند.

در جنگاهترین تریلر منتشر شده از گیم The Crew 2، شاهد خودروی رنو مگان RS مدل ۲۰۱۸ هم هستیم که در خیابان‌های ونیز به تصویر کشیده شده است.

پیش از این قرار بود که گیم The Crew 2 در ماه مارس سال جاری میلادی وارد بازار شود، اما شرکت فرانسوی یوبی‌سافت تصمیم گرفت تا عرضه آن را به تعویق بیندازد. همچنین نسخه ویژه‌ای از این گیم با نام Motor Edition هم عرضه خواهد شد که شامل The Crew Gold Edition، سیزن پس (Season Pass)، بسته Motorsports Deluxe، پلاکی مخصوص و… خواهد بود.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با این گیم، چندی پیش تریلری ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی آن منتشر شد. همچنین مدتی پیش از آن، شاهد انتشار تریلر دیگری از گیم The Crew 2 بودیم که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

گیم The Crew 2 در تاریخ جمعه ۸ تیر ماه (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. کسانی که اقدام به پیش خرید این گیم کنند، به عنوان پاداش به بسته Legendary Motors دسترسی خواهند یافت که Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 و Harley-Davidson Iron 883 2018 در آن قرار دارند. در ادامه می‌توانید جنگاهترین تریلر منتشر شده از این گیم را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است