http://buy-game.ir

تریلر جنگاهی از عنوان Octopath Traveler منتشر شد

0


تریلر جنگاهی از عنوان Octopath Traveler منتشر شد

Octopath Traveler، یک گیم جذاب در سبک نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) بوده که توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) برای کنسول نینتندو سوییچ در حال توسعه است. حال با به‌روزرسانی وب‌سایت این عنوان، شاهد تریلر جنگاهی هستیم که بخش‌های مختلفی از گیم را نشان می‌دهد.

عنوان Octopath Traveler که توسط توسعه دهندگان سری تحسین شده‌ی Bravely Default در حال ساخت است، یکی از مهمترین عناوین انحصاری نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. این گیم به دلیل استفاده از طراحی هنری بی‌ نظیر خود که ترکیبی از طراحی پیکسلی و CGI است، مورد استقبال طرفداران نقش آفرینی‌های قدیمی قرار گرفت. تیم توسعه دهنده، این سبک طراحی را HD-2D می‌نامند. در این گیم شما می‌توانید یکی از ۸ شخصیت گیم را انتخاب کرده و داستان وی را دنبال کنید. هرکدام از این شخصیت‌ها، ویژگی و مهارت‌های مخصوص به خود را دارند. لازم به ذکر است که احتمال دارد تا در ماجراجویی‌های خود، با شخصیت‌های اصلی دیگر نیز رو به رو شوید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با رزولوشن۴۸۰P

دانلو ویدئو با رزولوشن ۷۲۰P

اگر صاحب یک کنسول نینتندو سوییچ هستید، پیشنهاد می‌کنیم نسخه‌ی دمو‌ی این گیم را از فروشگاه نینتندو eShop دانلود کنید. با اینکه در این نسخه‌ تنها دو شخصیت Olberic و Primrose قابل گیم هستند اما تجربه آن کمک می‌کند تا با گیم‌پلی گیم بیشتر آشنا شوید. اسکوئر انیکس در خبری اعلام کرد که نسخه‌ی دمو‌ی Octopath Traveler تا کنون ۱.۳ میلیون بار دانلود شده است.

همچنین توسعه دهندگان این عنوان اعلام کرده‌اند که به بازخورد‌های طرفداران گوش داده‌ و آن‌ها را در نسخه‌ی نهایی لحاظ خواهند کرد.

عنوان Octopath traveler در تاریخ ۲۲ تیر (۱۳ جولای) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است