http://buy-game.ir

تریلری سینمائی از گیم Battletech منتشر شد

0


تریلری سینمائی از گیم Battletech منتشر شد

تنها چند روز دیگر زمان به عرضه گیم Battletech باقی مانده است؛ عنوانی اکشن و استراتژی با مبارزاتی نوبتی که در آینده جریان دارد و استودیوی Harebrained Schemes آن را توسعه می‌دهد و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) هم زمان انتشار آن را بر عهده دارد. چند روز پیش شاهد انتشار تریلری داستانی از این گیم بودیم و در حال حاضر هم تریلر سینمائی جنگاهی از این گیم منتشر شده است.

به تازگی Harebrained Schemes و پارادوکس اینتراکتیو، صحنه‌های سینماتیک آغازین گیم Battletech را منتشر کرده‌اند که نگاهی کوتاه به وقایع داستانی این گیم تخیلی می‌اندازد. در گیم Battletech، بشریت اکتشافات علمی بسیاری را در سال ۲۰۱۷ پشت سر گذاشته و از لحاظ تکنولوژیک بسیار پیشرفت کرده است.

این پیشرفت‌ها جامعه را مجبور به ترک زمین و کوچ کردن به سیاره‌های دیگر کرده است. به موجب همین امر، پادشاهی‌های متعددی راه افتاده‌اند که در نتیجه جنگ‌های بسیاری هم شکل گرفته است. با این وجود، مهم‌ترین جنگ شکل گرفته بین پادشاهی‌ها در سال ۲۷۶۵ شکل گرفته و گیم بر روی این دوره از زمان تمرکز دارد.

هسته اصلی داستان درباره کنترل کردن گروهی از مزدوران توسط گیم‌باز است که این گروه به دنبال بازگشت دیکتاتور سابق به تخت سلطنت هستند و برای رسیدن به این هدف، از ارتشی مکانیکی استفاده می‌کنند.

گیم Battletech در تاریخ سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه (۲۴ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که در حال حاضر می‌توانید این گیم را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار از سرویس استیم پیش خرید کنید. در ادامه می‌توانید تریلر سینمائی منتشر شده از این گیم را از زیر مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است