http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر شد

0


تریلری جنگاه از Total War Saga: Thrones of Britannia منتشر شد

گیم‌پلی جنگاه Total War Saga: Thrones of Britannia، نشان می‌دهد که چگونه گیمکنان می‌توانند شرایط گیم را به نفع خود تغییر دهند. با مشاهده آن همراه دنیای گیم باشید:

روز به روز به زمان انتشار عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia نزدیک‌تر می‌شویم و امروز تریلری جنگاه از گیم در دسترس قرار گرفته است. تمرکز اصلی این ویدیو برروی دومین پادشاهی انگلیس بنام Mierce است.

در ابتدای تریلر شاهد هستیم که این فرقه دارای مشکلات قابل توجهی است، اما با این حال Mierce ویژگی‌های مثبتی نیز دارد که از بین آن‌ها می‌توان به شمشیرزن‌های قدرتمند و سواره نظامی فوق‌العاده اشاره نمود. این پادشاهی در تلاش است تا باری دیگر کنترل را در اختیار بگیرد. در ویدیوی منتشر شده استراتژی‌هایی ارائه می‌شود که گیمکنان می‌توانند در طول گیم از آن‌ها استفاده کنند. ترکیب پیروزی‌های قاطع و همچنین انتصاب مقامات زیرک سبب خواهد شد تا گیمکنان در گیم قدرت بسیاری بدست آورند.

عنوان Total War Saga: Thrones of Britannia قرار است در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۸ (۱۳ اردیبهشت) برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

دیدگاهها مسدود است