http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از گیم پلی گیم This is the Police 2 منتشر شد

0


تریلری جنگاه از گیم پلی گیم This is the Police 2 منتشر شد

به تازگی تریلری جنگاه از گیم پلی گیم This is the Police 2 منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه خبر می‌توانید مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید در بهمن ماه سال گذشته، گیم This is the Police 2 به صورت رسمی بررسی شد. این گیم توسط استودیو ویپی (Weappy) ساخته خواهد شد و وظیفه نشر آن را شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) بر عهده خواهد داشت.

گیم This is the Police 2 در دسته عناوین ماجرایی قرار می‌گیرد که به‌خوبی می‌تواند گیمکنان را درگیر خود سازد. اتفاقات این گیم در شهر Sharpwood روایت خواهد شد. Sharpwood یک شهر کوچک و کم‌جمعیت است که مردم آن به صورت صمیمی و نزدیک به هم زندگی می‌کنند. داد و ستد و سایر معامله‌ها در این شهر با صمیمیت انجام خواهد شد و مردم این شهر همگی با هم آشنا هستند. حال در این بین افرادی وجود دارند که سبک زندگی خود را با جرم و جنایت و خلاف‌های دیگر درآمیخته‌اند و قصد ایجاد ناآرامی در شهر را دارند. شخصیت اصلی این گیم لیلی رید (Lilly Reed) نام خواهد داشت که وظیفه صداگذاری آن بر عهده سارا همیلتون (Sarah Hamilton) خواهد بود.

حال جدا از آن هسته اصلی گیم پلی گیم، تیم سازنده مکانیزم استراتژی و نوبتی را به گیم This is the Police 2 افزوده است. به عنوان مثال اگر گیمکنان در یک شرایط خطرناک قرار بگیرند، گیم پلی گیم به حالت نوبتی تغییر خواهد کرد. وظیفه اصلی گیمکنان در این گیم، انتخاب افسران خوب و حتی در برخی مواقع، بد اداره پلیس است که باید ماموریت‌های این گیم را به دست بگیرند. حال این گیمکنان خواهند بود که با روش خاص گیم خود و نحوه استفاده از هرکدام از شخصیت‌های گیم، ماموریت‌های موجود را به پایان می‌رسانند. در واقع روش انجام ماموریت‌ها، مثل گیم XCOM خواهد بود.

از بزرگ‌ترین ویژگی‌های مثبت این گیم، می‌توان به عدم حضور خشونت و عصبانیت در این گیم اشاره کرذ. گیمکنان در گیم This is the Police 2 هرگز نباید متهمان و مجرمان را به قتل برسانند و باید مبارزه و خون‌ریزی را از روش گیم خود حذف کنند. از سویی دیگر مخفی‌کاری در این گیم تاثیر بالایی دارد و می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند. به عنوان مثال یک افسر پلیس با یک گلوله به قتل خواهد رسید و کار شما سخت‌تر خواهد شد.

هنوز تاریخ انتشاری برای گیم This is the Police 2 اعلام نشده است اما می‌دانیم که این گیم در سال جاری برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین در حال حاضر این گیم با قیمت ۳۰ دلار در فروشگاه آمازون برای پیش‌خرید در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر جنگاه منتشر شده از گیم This is the Police 2 را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است