http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از بسته الحاقی Road to the Olympics گیم Steep منتشر شد

0


تریلری جنگاه از بسته الحاقی Road to the Olympics گیم Steep منتشر شد

به تازگی شرکت یوبی‌سافت تریلری جنگاه از بسته الحاقی Road to the Olympics گیم Steep منتشر کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

اخیرا بسته الحاقی Road to the Olympics گیم Steep منتشر شده است و به همین علت شرکت یوبی‌سافت یعنی سازنده این گیم، تریلری جنگاه از بسته الحاقی مذکور منتشر کرده است. بسته Road to the Olympics یک بخش داستانی جنگاه و جداگانه را به گیم اضافه می‌کند و در جریان آن گیمکنان قادر خواهند بود تا در قالب ورزشکاران اصلی قرار بگیرند. از سویی دیگر چند ورزش زمستانی و برفی جنگاه در این بسته الحاقی گنجانده شده است که گیمکنان با تجربه آن‌ها می‌توانند به جمع‌آوری امتیاز و ارتقاء سطح خود بپردازند.

در تریلر جنگاه منتشر شده از بسته الحاقی Road to the Olympics، شاهد مناطق کوهستانی و برفی کشور ژاپن خواهیم بود که در این محتوای جنگاه قابل دسترس هستند و امکان تجربه آن‌ها برای کاربران فراهم شده است. همان طور که اطلاع دارید کشور ژاپن از مناطق و بناهای باستانی زیبایی برخوردار است که با طبیعت فوق العاده آن درآمیخته شده است. حال تمامی این جاذبه‌های کشور ژاپن از قبیل شکوفه‌های درختان گیلاس، ساختمان‌ها و عمارت‌های باستانی و کوه‌ها و تپه‌های برفی زیبا در این تریلر جنگاه مشاهده می‌شوند و گیمکنان در این مناطق به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

این محتوای جنگاه در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر جنگاه بسته الحاقی Road to the Olympics گیم Steep را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است