http://buy-game.ir

تخفیفات بزرگ گیم‌های ترسناک ایکس‌باکس وان شروع شدند

0


تخفیفات بزرگ گیم‌های ترسناک ایکس‌باکس وان شروع شدند

زمان زیادی تا جشن هالوین مانده‌است، ولی با این حال شرکت مایکروسافت همچنان قیمت گیم‌های کنسول ایکس‌باکس وان را کاهش می‌دهد. این بار گیم‌های ترسناک در کنسول ایکس‌باکس وان تخفیف خورده‌اند و طرفداران این گیم‌ها برای روشن‌کردن چراغ قوه‌، برداشتن کنترلر و گشت و گذار در محیط‌های تاریک نیازی به صبر تا مراسم هالوین (ماه اکتبر ۲۰۱۸) ندارند. ارزشمندترین تخفیفات مایکروسافت برای گیم‌های ترسناک شروع شده‌است.

اگر به دنبال گیم ترسناک اول‌شخص می‌گرنگاه، سری Outlast می‌تواند حس ترس واقعی را به شما القا کند. دو عنوان Outlast و Outlast 2 تنها ۵ دلار و ۱۰ دلار قیمت دارند. عنوان Layers Of Fear گیم اول‌شخص ترسناک با عمق داستان بیشتر و اکشن کمتر از عنوان Outlast می‌باشد که ۶ دلار قیمت دارد.

اگر به ترس ناگهانی علاقه‌ای ندارید، عنوان What Remains of Edith Finch می‌تواند شما را شیفته‌ی خود کند؛ عنوانی که جایزه‌ی بهترین گیم سال ۲۰۱۷ در مراسم BEFTA را از آن خود کرد و به قیمت ۱۲ دلار در دسترس است.

The Jackbox Party Pack 3 عنوانی خنده‌دار با زمینه‌ی ترسناک بوده و با قیمت ۱۷ دلار در دسترس است. همچنین می‌توانید عنوان The Escapists: The Walking Dead را با قیمت ۵ دلار خریداری کنید. عنوان Friday The 13th که قسمت چند نفره بسیار جذابی دارد، با قیمت ۱۶ دلار در دسترس است.

شما میتوانید در صفحه ی تخفیفات گیم های ترسناک فهرست کامل گیم های تخفیف خورده را مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است