http://buy-game.ir

تاریخ انتشار گیم Forgotten Anne مشخص شد + تریلر گیم‌پلی

0


تاریخ انتشار گیم Forgotten Anne مشخص شد + تریلر گیم‌پلی

شرکت اسکویر انیکس (Square Enix) اعلام کرد که گیم Forgotten Anne در ۲۵ اردیبهشت (۱۵ می ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

سازنده‌ی گیم Forgotten Anne به افتخار اعلام تاریخ انتشار گیم، تریلر جنگاهی از گیم‌پلی گسترده‌ی این گیم منتشر کرد که معماهایی را نشان می‌دهد که گیمکنان در طول گیم با آن‌ها مواجهه خواهند شد. همچنین این تریلر برخی از صحنه‌های گیم Forgotten Anne را به نمایش میگذارد.

فیل الیوت (Phil Eliot)، کارگردان گیم Forgotten Anne گفت:

کسانی که از سال ۲۰۱۷ منتظر گیم Forgotten Anne بودند، با نگاهن این تریلر متوجه می‌شوند که این گیم یکی از بهترین و تاثیرگذار ترین عناوینی است که ما تا یه حال ساخته‌ایم. این عنوان فقط یک گیم ماجرایی نیست که شبیه انیمه باشد، بلکه خودش یک انیمه‌ی کامل است. ما بیش از این نمی‌توانیم برای عرضه‌ی این عنوان صبر کنیم. داستان این گیم در حد ظرافت و جذابیت یک دنیای واقعی است.

گیم Forgotten Anne داستان دختری به نام Anne را روایت می‌کند که خود را در شهر گمشده با یک شخص دیگر به نام Master Bonku پیدا کرده‌است. هر دوی آن‌ها باید از شهر گمشده فرار کنند و به دنیای انسان‌ها برگردند. در طول گیم، گیمکنان با معماهای دو بعدی مواجهه خواهند شد. همچنین انتخاب دیالوگ‌های گیم، در داستان گیم تاثیر خواهد گذاشت.

آلفرد نوین، بنیان‌گذار گیم Forgotten Anne تاکید کرد:

لذت حقیقی برای شرکت اسکویر انیکس تماشای گیمبازانی بود که از دوازده ماه گذشته منتظر تریلر گیم‌پلی این عنوان بودند و این بسیار هیجان‌انگیز است.

شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی منتشر شده از این عنوان را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است