http://buy-game.ir

به‌زودی یک حالت تمرینی رایگان برای For Honor منتشر خواهد شد

0


به‌زودی یک حالت تمرینی رایگان برای For Honor منتشر خواهد شد

یوبیسافت امروز اعلام کرد که یک حالت تمرینی جنگاه به صورت رایگان برای عنوان For Honor عرضه خواهد شد تا گیم‌بازان قبل از انجام مبارزه، مهارت‌های خود را ارتقاء ببخشند و برای انجام آن‌ها از آمادگی کافی برخوردار باشند.

اگر شما هم از طرفداران عنوان محبوب و پر سر و صدای For Honor هستید و به دنبال ارتقاء مهارت‌های خود نیز می‌باشید، یوبیسافت کاملا هوای شما را دارد. این شرکت توسعه دهنده امروز اعلام کرد که با انتشار یک حالت تمرینی جنگاه که در دسترس همه کاربران این گیم به صورت رایگان قرار خواهد گرفت، می‌توانید مهارت‌های خود را ارتقاء ببخشید چرا که این حالت تمرینی جنگاه دقیقا برای همین هدف منتشر شده تا شما را حرفه‌ای تر به میدان مبارزه بفرستد.

طبق چیزی که یوبیسافت اعلام کرده، این حالت تمرینی جنگاه هم برای افراد تازه‌کار و هم افراد با سابقه در این گیم در نظر گرفته شده است تا هر دو به یک اندازه از انجام آن لذت ببرند و به نوعی این حالت تمرینی برای هر دوی آن‌ها کارایی یکسانی داشته باشد. حالت‌های Apprentice و Warriors در این حالت تمرینی هدف گذاری شده‌اند تا شما را با نحوه کنترل در این گیم آشنا کند. به عبارت دیگر منطقه تمرین به این منظور طراحی شده تا گیم‌بازانی که می‌خواهند مهارت‌های خود را ارتقاء دهند، بتوانند به خوبی این کار را انجام دهند و خود را حرفه‌ای تر بسازند. در این حالت تمرینی گیم‌بازان قادرند که علیه قهرمانان مختلف مبارزه کنند و به پیشرفت خود در زمینه انجام مبارزات سخت و نفس گیر کمک کنند.

آخرین بخش مورد بررسی ما از این حالت تمرینی جنگاه Training Library نام دارد که شامل شده است از ویدئوی‌های آموزشی مختلف که برای بهتر شدن و حرفه‌ای تر شدن گیم‌بازان مفید واقع می‌شود و به آن‌ها کمک می‌کند که یک سری مهارت خاص را در این ویدئو‌ها دوباره از نو وارسی کنند و با دقت در نحوه انجام ضربات مختلف در این زمنیه‌ها مهارت کافی را به دست بیاورند.

یوبیسافت نیز به مناسبت عرضه این حالت تمرینی جنگاه ویدئویی از آن منتشر کرده که به بررسی نکات مختلف و ویژگی‌های منحصر به فرد آن می‌پردازد. شما می‌توانید در انتهای این متن این ویدئو را مشاهده کنید و یا با کیفیت‌های مختلفی که در اختیارتان می‌گذاریم، به دانلود بپردازید.

حدود دو سال از زمان انتشار For Honor می‌گذرد؛ عنوانی که با سبک جنگاه خود توانست طرفداران زیادی برای خود به دست بیاورد و در کنار آن نیز با به‌روزرسانی‌های مختلفی که از طرف یوبیسافت دریافت کرد توانست مشکلات خود را به حداقل برساند و بخش‌های جنگاهی هم دریافت کند که باعث افزایش مخاطبین این گیم شد. عنوان نامبرده در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همینطور رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه از شما دعوت می‌کنم نظاره‌گر تریلر تازه منتشر شده از حالت تمرینی جنگاه این گیم باشید.

تماشای آنلاین:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

 

دیدگاهها مسدود است