http://buy-game.ir

بتسدا تعدادی عنوان جنگاه در رویداد E3 امسال بررسی خواهد کرد

0


بتسدا تعدادی عنوان جنگاه در رویداد E3 امسال بررسی خواهد کرد

در جریان مصاحبه‌ای با وب‌سایت GameReactor، آقای پیت هاینز از برنامه‌های بتسدا برای رویداد E3 سال جاری صحبت نمود. آیا می‌توان شاهد بررسی عنوان Starfield باشیم؟

بتازگی و براساس گفته‌های آقای پیت هاینز (Pete Hines) “تعداد قابل قبولی” پروژه جنگاه توسط بتسدا در رویداد E3 امسال بررسی خواهند شد. آقای هاینز در گفتگو با وب‌سایت GameReactor اظهار کردند که:

سورپرایزهای خوبی برای شما داریم. قرار است در مورد تعداد قابل قبولی گیم و پروژه جنگاه صحبت کنیم و از این بابت بسیار هیجان‌زده هستم. ما از سپتامبر گذشته برروی E3 کار می‌کنیم. به شخصه ۷ الی ۸ ماهی است که برروی رویداد E3 کار می‌کنم و از روند کار بسیار راضی هستم. فکر می‌کنم امسال عناوین بسیاری برای سلایق مختلف داشته باشیم و امیدوارم آنچه را که در E3 قول می‌دهیم، بتوانیم بدست کاربران برسانیم.

سال گذشته وعده‌های بسیاری دادیم. ما هر آنچه قول داده بودیم را عرضه کردیم و همه آن‌ها از کیفیت خوبی برخوردار بودند؛ فکر می‌کنم در سال ۲۰۱۷ بالاترین رتبه را از نظر امتیاز (متا) در میان تمامی ناشران بدست آوردیم و هدف ما تکرار این رویه است. هدف ما تنها حرف زدن نیست، بلکه در نظر داریم تا آنچه را که وعده می‌دهیم بدست گیمکنان برسانیم و آن چیزی را ارائه دهیم که کاربران از بتسدا انتظار دارند.

با توجه به گفته‌های آقای هاینز بنظر می‌رسد در رویداد E3 امسال باید شاهد بررسی تعدادی پروژه‌ جنگاه از سوی بتسدا باشیم. بعنوان مثال می‌توان منتظر عرضه محتوای مستقلی برای Prey و یا رونمایی از عنوان Starfield بود. نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاهها مسدود است