http://buy-game.ir

اطلاعات و جزییات جنگاهی از عنوان Spider-Man منتشر شد

0


اطلاعات و جزییات جنگاهی از عنوان Spider-Man منتشر شد

به تازگی استودیوی اینسومنیاک گیمز اطلاعات و جزییات بیشتری را از عنوان محبوب و مورد انتظار Spider-Man در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، گیمکنان قادر خواهند بود در مراحل خاصی به تجربه گیم در نقش پیتر پارکر نیز بپردازند.

طی هفته گذشته رسما از تاریخ انتشار عنوان محبوب و مورد انتظار Spider-Man رونمایی شد و حال به تازگی استودیوی اینسومنیاک در صفحه توییتر خود، اطلاعات و جزییات جنگاهی را از این عنوان به اشتراک گذاشته است. این اطلاعات بیشتر در رابطه با شخصیت پیتر پارکر می‌باشند و هنگامی که یکی از کاربران در این رابطه سوال کرد که آیا سازندگان مدت زمان زیادی را به گیم در نقش پیتر پارکر اختصاص داده‌اند، استودیوی اینسومنیاک گیمز پاسخ داد:

واژه بسیار(زیاد) در ارتباط با افراد مختلف معانی متفاوتی خواهد داشت و در رابطه با شخصیت پیتر پارکر(به عنوان یک انسان معمولی و نه به عنوان مرد عنکبوتی)، کاربران قادر خواهند بود تا در مراحل مشخصی از گیم، کنترل وی را به دست گرفته و به تجربه گیم در نقش شخصیت پیتر پارکر بپردازند.

یکی از ویژگی‌های جالب بسیاری از گیم‌های ویدیویی این است که شخصیت‌های حقیقی گیم هیچ گاه لباس خود را تعویض نمی‌کنند اما ظاهرا این موضوع در ارتباط با شخصیت پیتر پارکر صدق نکرده و شاهد هستیم که وی روزانه لباس‌های متنوعی به تن دارد؛ دقیقا به مانند یک فرد عادی که به آراستگی ظاهری خود اهمیت بسیاری می‌دهد.

همچنین به گفته سازندگان، تریلر جنگاه عنوان Spider-Man نسبت به تریلری که در کنفرانس E3 سال گذشته به نمایش در‌آمد، رابط کاربری گیم را بهتر به نمایش خواهد گذاشت. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که دلیل وجود طرح عنکبوت سفید بر‌روی لباس مخصوص مرد عنکبوتی، موضوعی است که بعدا در طول گیم به آن پی خواهید برد.

در نهایت استودیوی اینسومنیاک گیمز در رابطه با چرخه تغییر روز و شب در گیم می‌گوید:

ما روز و شب را در گیم کنترل کرده و بر اساس داستان و مراحل گیم آن را تغییر می‌دهیم. این موضوع به ما امکان می‌دهد تا بر روی نورپردازی گیم و همچنین پیوستگی داستان آن، کنترل بهتر و بیشتری داشته باشیم.

عنوان Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷(۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌گردد.

دیدگاهها مسدود است