http://buy-game.ir

اسپنسر کسب نمرات بالای God of War را به سازندگان آن تبریک گفت

0


اسپنسر کسب نمرات بالای God of War را به سازندگان آن تبریک گفت

روز گذشته بیشتر افراد فعال در حوزه گیم‌های ویدئویی از جمله گیم‌بازان و رسانه‌های مختلف منتظر انتشار نقدها و نمرات گیم بسیار مورد انتظار God of War بودند تا از عملکرد آن در نزذ منتقدان آگاه شوند.

همانطور که احتمالاً می‌دانید، گیم God of War موفق شد تا نظر مثبت اکثر منتقدان را به خود جلب کند و نمرات بالایی را کسب کند؛ گرچه این گیم هنوز به بازار راه نیافته است اما برای بیشتر مردم جهان، عنوانی آشناست و افراد زیادی چشم به انتظار آن هستند. به همین جهت، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت، به دیگران پیوسته و موفقیت گیم God of War را به افرادی که در روند توسعه آن مشارکت داشته‌اند، تبریک گفته است.

فیل اسپنسر از طریق حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر، به تیم توسعه استودیوی سونی سانتا مونیکا (Sony Santa Monica)، به خاطر کسب نمرات بالای گیم God of War و عرضه آن در چند روز آینده که از نگاهگاه وی امری بسیار خاص هم خواهد بود، تبریک گفته است.

پای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس فعلی استودیوهای جهانی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) هم به این تبریک گفتن‌ها باز شد. لحظاتی بعد، حساب کاربری رسمی استودیوی سونی سانتا مونیکا به فیل اسپنسر پاسخ داد و از وی به خاطر پیام تبریکش به تیم توسعه گیم God of War، قدردانی و تشکر کرد.

پس از پیام تبریک فیل اسپنسر، Larry Hryb که بیشتر با نام مجور نلسون (Major Nelson) شناخته می‌شود و برنامه‌نویس اصلی شبکه ایکس‌باکس لایو هم هست، به این جشن بزرگ پیوست و موفقیت God of War را به استودیوی سازنده‌اش تبریک گفت.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم God of War باید بگوئیم که اخیراً گزارشی منتشر شده که حاکی از آن است که این گیم در حالت «وضوح بیشتر» بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو مشکلاتی دارد. همچنین شرکت سونی اعلام داشت که آمار پیش‌ خرید این عنوان کاملاً با انتظاراتش همخوانی دارد. از سوی دیگر، کارگردان گیم God of War هم به صورتی ویژه از تیم گیمگران و آهنگسازی این گیم محبوب تشکر و قدردانی کرد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم مورد انتظار God of War در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ماه (۲۰ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که از این نشانی می‌توانید پیش‌نمایش این گیم را که توسط آقای سعید آقابابایی به رشته تحریر درآمده است را مطالعه کنید.

دیدگاهها مسدود است