http://buy-game.ir

Valve به فکر عرضه گیم‌های جنگاه است

0


Valve به فکر عرضه گیم‌های جنگاه است

Valve که به عنوان سازنده چندمورد از بزرگ‌ترین و بهترین گیم‌های ویدئویی شناخته می‌شود، خبر‌های خوبی برای علاقه‌مندان دارد. طبق برنامه‌های جنگاه Valve، دوست داران آن‌ها می‌توانند به‌زودی شاهد بررسی و عرضه گیم‌های هیجان‌انگیزی از طرف آن‌ها باشند.

بازگشت Valve به دنیای گیم‌های رایانه‌ای و ساخت یک گیم جنگاه از طرف آن‌ها خبری است که بسیاری از علاقه‌مندان به شدت دنبال آن هستند و دوست دارند یکی از بزرگ‌ترین سازندگان گیم‌های رایانه‌ای باز هم به این بازار وارد شوند و با انتشار یکی از گیم‌های خود همه کاربران را خوشحال کنند. خبر خوب این است که این مهم به‌زودی عملی خواهد شد و انتظار علاقه‌مندان سرانجام به پایان خواهد رسید.

طبق اظهاراتی که اخیرا Valve در خصوص گیم کارتی غیر رایگان Artifact مطرح کرده است، رئیس این شرکت بزرگ، یعنی گیب نیوئل (Gabe Newell)‌ اعلام کرده است که این شرکت به دنبال این است تا چند گیم جنگاه در ماه‌های آینده عرضه کند. طبق اظهاراتی که نیوئل در مصاحبه‌ای که با PC Gamer در خصوص گیم Artifact داشته،‌ اعلام کرده است که این گیم یکی از همین چند گیم است که آن‌ها برای عرضه در ماه‌ها آینده برنامه ریزی کرده‌اند. وی در این رابطه گفت:

Artifact یکی از چندین گیم است که از طرف ما عرضه خواهد شد. فکر می‌کنم این خبر بسیار خوبی باشد. Valve باز هم گیم‌های جنگاه عرضه خواهد کرد.

همچنین نیوئل به کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ نیز علاقه نشان داد و هم از سخت افزار و هم از عملکرد آن‌ها در زمینه ساخت و ارائه گیم‌های ویدئویی صحبت به میان آورد. پس از آن وی اعتراف کرد که شرکت آن‌ها همیشه مقداری حسادت و رشک به شرکت‌هایی نظیر نینتندو داشته است. نیوئل صحبت‌های زیادی مطرح کرده که در ادامه با هم نگاهی به مهم‌ترین آن‌ها خواهیم داشت:

زمانی که میاموتو نشسته و به نسخه بعدی سری Zelda و یا Mario فکر می‌کند، و یا به فکر این است که کنترلر بعدی چه طرح و شکلی داشته باشد، به فکر کیفیت اجرایی گیم‌هایش، گرافیک آن‌ها و همینطور سایر قابلیت‌های دیگر نیز می‌باشد. او می‌تواند قابلیت‌های جنگاهی نظیر motion input بررسی کند چرا که کنترل هر دو آن‌ها را بر عهده دارد و می‌تواند هر دو را به خوبی پیش ببرد.

همچنین او می‌تواند تا جایی که ممکن است، سخت افزارهای خود را خوب طراحی کند و بسازد چرا که در آن واحد نرم افزارهای خود را نیز طراحی می‌کند، این واقعا جز بزرگ‌ترین مزیت‌هایی است که در کار خود دارد. این همان چیزی است که ما بدان حسادت می‌ورزیم و متعاقبا در مقابل برتری‌های ما قرار می‌گیرد.

با این که مطمئن نیستنیم صحبت‌های نیوئل بدین معنا است که Valve سرانجام کنسول خود را خواهد ساخت یا نه، اما می‌توان به این برداشت رسید که آن‌ها عملکرد نینتندو را به خوبی زیر نظر گرفته‌اند، تا برای ساخت کنسول خود، فرمول خوبی در اختیار داشته باشند. این فرمول می‌تواند موفقیت کنسول آن‌ها را تا حدودی تضمین کند چرا که نینتندو در یک سال اخیر با عرضه کنسول ترکیبی سوییچ، نشان داد که هنوز هم می‌توان در بازار دو قطبی کنسول‌های ویدئویی، به موفقیت رسید. به هر حال Valve نیز شرکت کوچکی نیست و موفقیت‌های زیادی را در سال‌های فعالیت خود توانسته به دست بیاورد که از آن جمله می‌توان به HTC Vive اشاره کرد. ترکیب این تجربه‌ها و استفاده از تجربه شرکت‌هایی نظیر سوییچ می‌تواند تضمین کننده موفقیت آن‌ها در ساخت کنسول خود باشد.

در حال حاضر چیزی که بیشتر از کنسول Valve اهمیت دارد، این است که آن‌ها باز هم به عرضه گیم‌های ویدئویی خواهند پرداخت و در ماه‌ها آینده گیم‌های بیشتری را به انتشار خواهند رساند. این واقعا خبر خوبی است که هر کسی را می‌تواند خوشحال کند. ارائه دنباله‌ای برای Portal و یا Left 4 Dead جنگاه، موضوعی است که هنوز مشخص نیست و ما فقط باید منتظر بمانیم تا ببینیم این شرکت بزرگ برای آینده چه چیزی در نظر گرفته است. جدای از این مسائل، بررسی یک آی‌پی جنگاه هم از Valve بعید نیست و ممکن است این شرکت برای غافلگیری کاربران، دست به چنین کاری بزند.

دیدگاهها مسدود است