http://buy-game.ir

Battlefield V نام نسخه بعدی سری است و گیم در جنگ‌جهانی دوم جریان خواهد داشت

0


Battlefield V نام نسخه بعدی سری است و گیم در جنگ‌جهانی دوم جریان خواهد داشت

بتازگی و طبق اطلاعاتی که در دسترس قرار گرفته بنظر می‌رسد که نسخه بعدی سری Battlefield در طول جنگ‌جهانی دوم رقم می‌خورد، و احتمالا نامش Battlefield V خواهد بود.

تاکنون همه ما می‌دانیم که نسخه جنگاهی از سری Battlefield در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد و شرکت الکترونیک‌آرتز در حال حاضر سعی می‌کند تا جزئیاتی از گیم به بیرون درز نکند. سال گذشته پستی در وب‌سایت Eurogamer منتشر شد که الکترونیک‌آرتز و دایس قرار است به‌دنبال موفقیت‌های Battlefield 1 به سراغ ساخت عنوانی با سبک و سیاق جنگ‌جهانی دوم بروند. اما از آن زمان به بعد خبرهای زیادی در مورد گیم بعدی آن‌ها منتشر شده است.

البته لازم بذکر است این خبر هنوز به تائید رسمی نرسیده، اما منبعی تازه معتقد است که گزارش‌های منتشر شده در مورد جنگ‌جهانی دوم حقیقت دارند. براساس اعلام وب‌سایت VentureBeat، نسخه بعدی سری پرطرفدار الکترونیک‌آرتز Battlefield V نام خواهد داشت و قرار است در جنگ‌جهانی دوم روایت شود. این وب‌سایت تصویر زیر را جهت تائید سخنانش ارائه کرده است:

بنابر گفته‌های وب‌سایت مذکور نام گیم در ابتدا قرار بود که Battlefield 2 باشد، اما سپس تصمیم براین شد تا به نام Battlefield V تغییر کند (در واقع این یازدهمین نسخه از سری Battlefield است که توسط استودیوی دایس ساخته خواهد شد). گفته شده عنوان موردنظر یک بازسازی از نسخه‌های پیشین سری که در جنگ‌جهانی دوم اتفاق افتاده‌اند، نیست و با عنوانی کاملا جنگاه طرف هستیم؛ و قرار است بزودی بصورت رسمی بررسی شود.

بنابر آنچه که اعلام شده الکترونیک‌آرتز و دایس سال‌ها پیش در نظر داشتند تا باری دیگر به روایت وقایع تاریخی بپردازند، اما تصمیم گرفتند که یک راست به سراغ جنگ‌جهانی دوم نروند. در عوض آن‌ها با انتشار عنوانی در حال و هوای جنگ‌جهانی اول سعی کردند تا از واکنش هواداران آگاه شوند. البته لازم بذکر است که Battlefield 1 به عنوانی موفق بدل شد و تا دسامبر سال گذشته تعداد گیمکنان آن از مرز ۲۵ میلیون نفر عبور کرد و باری دیگر الکترونیک‌آرتز را به بازار رقابت با اکتیویژن و سری Call of Duty بازگرداند.

تا به اینجای کار که بنظر می‌رسد Battlefield بعدی در جنگ‌جهانی دوم رخ می‌دهد. نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاهها مسدود است