http://buy-game.ir

یوبی‌سافت با همکاری تنسنت عناوین خود را در چین عرضه می‌کند

0


یوبی‌سافت با همکاری تنسنت عناوین خود را در چین عرضه می‌کند

از آنجایی که چین بزرگ‌ترین بازار گیم‌های ویدئویی در جهان محسوب می‌شود، سازندگان و ناشران غربی به دنبال عرضه‌ی عناوین موفقشان در این کشور هستند و یوبی‌سافت نیز یکی از آن‌هاست. این شرکت به‌تازگی از همکاری‌اش با تنسنت (Tencent) برای انتشار گیم‌هایش روی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در چین خبر داده است.

با اینکه یوبی‌سافت دقیقاً مشخص نکرده که چه گیم‌هایی را در چین منتشر می‌کند، اما به این نکته اشاره نموده است که “موفق‌ترین عناوین” خود را با همکاری تنسنت عرضه خواهد کرد. قطعاً تنسنت با شرکت بزرگی مانند یوبی‌سافت که مالک آی‌پی‌های بسیار معروف و قابل توجهی مانند Assassin’s Creed، The Divison و Rainbow Six است، مشکلی در زمینه‌ی تعداد عناوین و پشتیبانی سلایق مختلف نخواهد داشت. همچنین حتماً سود بسیاری از این همکاری عاید تنسنت می‌شود، که پیش از این عناوین بزرگ و عمده‌ای نظیر PlayerUnknown’s Battlegrounds را راهی بازار چین کرده است.

موسس و مدیر عامل یوبی‌سافت یعنی یوو گیلموت (Yves Guillemot) در خصوص این همکاری چنین بیان داشته است:

تنسنت بزرگ‌ترین جامعه‌ی گیم‌های آنلاین در چین و یکی از بزرگ‌ترین و و فعال‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان را مدیریت می‌کند، پس این قرارداد و همکاری باید به افزایش شناخت و معروفیت گیم‌های ما در چین کمک قابل توجهی کند. از داشتن همکاری فوق‌العاده در تنسنت خوشبختیم و مشتاق ادامه‌ی کار با آن‌ها برای ارائه‌ی تجارب عالی گیمینگ و سرگرمی برای گیم‌بازان چینی هستیم.

نهایتاً مارتین لاو (Martin Lau) به عنوان مدیر تنسنت راجع به این همکاری گفته است:

مفتخر هستیم از اینکه این فصل جنگاه از همکاری‌مان با یوبی‌سافت را آغاز کنیم و بتوانیم بسیاری از عناوین خلاقانه و معروف یوبی‌سافت را در اختیار مشتری‌ها و کاربران چینی خود بگذاریم. این قرارداد، تعهد تنسنت برای ارائه‌ی سرگرمی‌های تعاملیِ حرفه‌ای، سرگرم‌کننده و معتبر به کاربرانمان را بیش از پیش نشان می‌دهد.

دیدگاهها مسدود است