http://buy-game.ir

یوبیسافت توضیح می‌دهد که چرا به جای گسترش The Division، نسخه دوم آن را بررسی کرده است

0


یوبیسافت توضیح می‌دهد که چرا به جای گسترش The Division، نسخه دوم آن را بررسی کرده است

در صحبت‌های تازه‌ای که از طرف شرکت بزرگ یوبیسافت انجام شده، دلیل بررسی Tom Clancy’s The Division 2 به جای، گسترش نسخه اول آن اعلام شده و مشخص گرنگاهه که چرا یوبیسافت به فکر ساخت نسخه دوم این گیم محبوب افتاده است.

در هفته گذشته شاهد بررسی و انتشار اطلاعات رسمی از گیم‌های بزرگی بودیم و اگر چه خبر بررسی Tom Clancy’s The Division 2 داغ‌ترین خبر هفته گذشته نبود، اما حقیقا بررسی آن باعث غافلگیری همه ما شد چرا که یوبیسافت از قبل هیچ اطلاعی در خصوص آن نداده بود و این بررسی توانست همه ما را شگفت‌زده کند. در بین سیل نیوزی که از گیم‌های جنگاه در هفته گذشته منتشر شد، خبر بررسی نسخه دوم عنوان The Division به قدری غافلگیر کننده بود که باعث شد تا یوبیسافت برخی از سوالات زیادی که در ذهن کاربران به وجود آمده بود را رفع و رجوع کند و این کار را از طریق یک لایواستریم در توییچ انجام داد و برخی از ابهامات را شفاف سازی کرد.

Ubisoft Massive در خصوص این گیم جنگاه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار داد که طبق آن اعلام شد که تمام کارکنانی که نسخه اول The Division را توسعه دادند، در نسخه دوم آن نیز مشارکت دارند و این گیم توسط همان کارکنان سابق توسعه پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید در ادامه شاهد گزیده‌ای از مهم‌ترین اظهارات یوبیسافت در این لایواستریم باشید اما نکته اصلی در اظهارات آن‌ها اعلام می‌دارد که با پیشرفت تکنولوژی و همینطور موتور‌های گرافیکی از زمان عرضه نسخه اول این گیم، تا به حال، آن‌ها هم قصد داشتند تا با این پیشرفت‌ها همراه باشند و فرصت به وجود آوردن تغییرات بزرگ را در این گیم داشته باشند. بررسی نسخه جنگاه، به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که از فرصت‌های پیش‌روی خود استفاده کامل را ببرند.

در این رابطه، یکی از کارگردانان ارشد این عنوان، جولیان جرایتی (Julian Gerighty) اظهار کرد:

[بررسی The Division 2] تصمیم ساده‌ای نبود اما تجربه‌ها و داستان‌های بسیار زیادی وجود دارد که ما دوست داشتیم در دنیای The Division توسط گیم‌بازان در سراسر دنیا کشف شوند که همین موضوع هم باعث شد تا ما احساس کنیم بررسی یک نسخه جنگاه، بهترین راه برای وارسی ناشناخته‌ها است.

همچنین ماتیاس کارلسون (Mathias Karlson) کارگردان این گیم نیز در ادامه صحبت‌های جرایتی افزود:

تکنولوژی همراه با زمان در حال پیشرفت است. در حال حاضر، از زمان عرضه The Division تا به حال، Snowdrop پیشرفت‌های بیشتری داشته و تبدیل به یک موتور گرافیکی بهتر شده که قابلیت‌های خوبی پیدا کرده است. این موتور گرافیکی هنوز خارق‌العاده است اما حال ما دستمان برای انجام تغییر، بازتر است بنابراین از این فرصت استفاده تمام و کمال را حواهیم برد تا در کار خود بیشترین پیشرفت را داشته باشیم. کارمان بسیار سخت است چرا که ساخت یک گیم تمام آنلاین به هیچ وجه ساده‌ نیست و شما باید از تمام فرصت‌ها استفاده کامل را ببرید.

نسخه اول این گیم که به صورت یک گیم تمام آنلاین عرضه شد، توانست مورد توجه بسیاری از گیم‌بازن قرار گیرد و تبدیل به یک آی‌پی محبوب در بین کاربران شود. یوبیسافت از زمان عرضه The Division به خوبی از آن پشتیبانی کرد و با ارائه بروزرسانی‌های متعدد در کنار اضافه کردن قابلیت‌های جنگاه، این گیم را هر روز گسترده‌تر کرد. نکته این جا است که این گیم هنوز هم جای پیشرفت داشت و یوبیسافت می‌توانست با عرضه بسته‌های الحاقی، گسترش دهنده و همینطور بروزرسانی‌های جنگاه، آن را ارتقاء بخشد، اما آن‌ها به جای انجام این کار تصمیم به بررسی یک باره نسخه دوم این گیم گرفتند و با این کار همه کاربران را شگفت زده کردند.

آیا شما با تصمیم یوبیسافت موافق هستید؟ به نظر شما آیا همراهی با پیشرفت‌های روز دلیل منطقی برای رها سازی یک گیم و ساخت دنباله آن است؟ شما می‌توانید در بخش نظرات، نظر خود را در رابطه با این گیم جنگاه که کاملا به صورت غافلگیر کننده بررسی شد، با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهها مسدود است