http://buy-game.ir

گیم‌پلی جنگاه God of War بر روی سیستم مبارزات گیم تمرکز دارد

0


گیم‌پلی جنگاه God of War بر روی سیستم مبارزات گیم تمرکز دارد

ساعاتی پیش تریلری از گیم‌پلی عنوان God of War منتشر شد که بر روی سیستم مبارزات گیم تمرکز دارد. با مشاهده آن همراه دنیای گیم باشید:

جنگاهترین نسخه از سری God of War اواخر ماه جاری (فروردین ماه) عرضه می‌شود و قرار است بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو دارای حالتی بنام Performance (اجرای روان‌تر/ بهتر) باشد. بتازگی گیم‌پلی‌ جنگاهی منتشر شده که بر روی مبارزات گیم تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۴K

لازم بذکر است که سیستم مبارزات تنها بخشی نیست که در نسخه جنگاه God of War دستخوش تغییر شده است. روز گذشته تایید شد که بخش اکتشاف در گیم نسبت به نسخه‌های پیشین بسیار وسیع‌تر خواهد بود. طراح ارشد و سرپرست طراحان مراحل گیم به ترتیب آقایان آنتونی دیمنتو (Anthony Dimento) و لوئیس سانچز (Luis Sanchez) در این مورد توضیح دادند که:

ماجراجویی و اکتشاف در این نسخه بسیار وسیع‌تر از گذشته کار شده. در ابتدا قصدمان این بود که با استفاده از بسته‌های الحاقی ۵ الی ۱۰ ساعت گیم‌پلی به گیم اضافه کنیم، اما در نهایت شرایط به کلی تغییر کرد و هم‌اکنون کارهای زیادی برای انجام دادن در گیم وجود دارند. من عاشق طراحی محیط‌های پیچیده هستم. یکی از عناوین مورد علاقه من در این زمینه Bloodborne است که طراحی فوق‌العاده‌ای دارد. چنین عناوینی برای من منبع الهام بودند و بسیاری از فضاهای اکتشافی داخل گیم سبک و سیاقی مشابه خواهند داشت. بعنوان مثال ما در گیم چرخه‌های تکرار شونده را داریم. شما راه‌ها و میانبرهایی را باز می‌کنید که همه آن‌ها به یک مقصد منتهی می‌شوند و در این میان هدفی وجود خواهد داشت تا گیمکنان با بررسی کامل محیط به اکتشاف بپردازند و با آن آشنا شوند.

در نهایت باید گفت که عنوان God of War قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است