http://buy-game.ir

گیم‌پلی تازه‌ای از عنوان Dreams منتشر شد

0


گیم‌پلی تازه‌ای از عنوان Dreams منتشر شد

گیم‌پلی جنگاهی از عنوان در دست ساخت استودیوی مدیا مولکول یعنی Dreams منتشر شده که در آن نحوه ساختن میان‌پرده و انیمیشن به نمایش گذاشته می‌شود. با مشاهده آن همراه دنیای گیم باشید:

امروز استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) ویدئوی جنگاهی از عنوان خلاقانه خود Dreams به اشتراک گذاشت که در آن مجموعه‌ای از ابزارهای قدرتمندی که گیمکنان را در ساخت گیم‌های خود یاری خواهند کرد، ارائه می‌کند. این ویدئو در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان گیم در سانفرانسیسکو به نمایش درآمد، و بسیار جذاب خواهد بود زیرا المان‌هایی از گیم را نشان می‌دهد که پیش از این کمتر مشاهده کرده‌ایم. قابلیت ساخت میان‌پرده، زمانی که کنترل کامل شخصیت خود را برعهده دارید.

جزئیات موجود در این ابزارها واقعا تحسین برانگیز هستند، اما چیزی که بیشتر از همه جذابیت دارد این است که استفاده از آن‌ها کاملا ساده و آسان می‌باشد. بنظر می‌رسد مدیا مولکول برای تحقق بخشیدن به چنین مواردی پا را فراتر گذاشته، باید منتظر ماند و نگاه نتیجه گیم چه خواهد شد. عنوان Dreams قرار است در تاریخ نامشخصی در سال جاری بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. در ادامه می‌توانید گیم‌پلی گیم را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است