http://buy-game.ir

کمپانی Level-5 قصد دارد یک گیم نقش آفرینی بزرگ در دنیای مدرن بسازد

0


کمپانی Level-5 قصد دارد یک گیم نقش آفرینی بزرگ در دنیای مدرن بسازد

Ni No Kuni II: Revenant Kingdomi جنگاه ترین گیم این شرکت می باشد که در دنیایی فانتزی جریان دارد اما ظاهراً این شرکت قصد دارد با پروژه جنگاه خود از حال و هوای فانتزی خارج شود.

بر اساس مصاحبه ای که در وبسایت ۴Gamer انجام شد، اولین اطلاعات از پروژه بعدی این شرکت مشخص شد. تولید کننده سری تکن (Tekken) کاتسوهیرا هارادا (Katsuhiro Harada) و مدیر لول فایو آکیهیرو هینو (Akihiro Hino) در طی این مصاحبه در مورد برنامه این کمپانی برای سالگرد ۲۰ سالگی خود صحبت کردند.

این شرکت در گذشته مشغول ساخت یک گیم MMO به نام  True Fantasy Live Online بود که ساخت آن کنسل شد. در طی مصاحبه در مورد این عنوان صحبت شد و اینکه آیا هنوز این شرکت قصد دارد گیم دیگری مانند آن بسازد.

ما یک ایده داریم. مطمئن نیستم که گیم یک MMORPG باشد اما قصد داریم یک گیم بزرگ در همان مقیاس درست کنیم. برای سالگرد ۲۰ سالگی، شرکت می خواهد عنوانی را بسازد که به آن علاقه دارد و چیزی که آنها دوست دارند این است که از دنیای فانتزی دور شوند. گیم جنگاه ما فانتزی نخواهد بود بلکه در دنیایی مدرن جریان خواهد داشت.

با اینکه سال ۲۰۱۸ سالگرد ۲۰ سالگی لول فایو است اما آقای هینو اعلام کرد که این گیم امسال عرضه نخواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه اول گیم Ni No Kuni در سالگرد ۱۰ سالگی این کمپانی بررسی شد اما ۲ سال بعد عرضه شد.

دیدگاهها مسدود است