http://buy-game.ir

نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare 2 در سایت آمازون ایتالیا لیست شد

0


نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare 2 در سایت آمازون ایتالیا لیست شد

چندی پیش، شایعه‌ای مطرح شده بود مبنی بر بازسازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که ما آن را در دنیای گیم پوشش دادیم. حال این‌طور که به‌نظر می‌رسد این موضوع حقیقت داشته و ما می‌توانیم منتظر نسخه بازسازی شده‌ی این عنوان باشیم.

سایت آمازون ایتالیا لیستی را منتشر کرد که عنوان بازسازی شده‌‎‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 به‌همراه تاریخ انتشار و قیمت در آن به‌چشم می‌خورد.

این موضوع از چشم سایت IGN ایتالیا دور نمانده و جزئیات آن را به اشتراک گذاشته‌اند. این عنوان در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۱۸ (۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. قیمت آن نیز ۱۹٫۹۹ یورو اعلام شده است.

بهتر است این موضوع را به‌خاطر داشته باشیم که نیوزی از این دست ممکن است اشتباه خرده‌فروشان باشد. با این حال انتشار نسخه‌ای بازسازی شده از Call of Duty: Modern Warfare 2 از اکتیویژن دور از انتظار نخواهد بود.

شایعه‌ی عرضه نسخه مستقل و بازسازی شده‌ی Call of Duty: Modern Warfare اولین بار در ژوئن ۲۰۱۷ و بازهم توسط یکی از خرده فروشان منتشر شد و طولی نکشید که به‌طور رسمی بررسی و عرضه شد. این عنوان در ابتدا در انحصار پلی‌استیشن۴ بود که بعد از ۳۰ روز برای دیگر پلتفرم‌ها منتشر شد. باید نگاه این اتفاق برای CoD:MW2 نیز خواهد افتاد.

دیدگاهها مسدود است