http://buy-game.ir

مدیر بخش سرگرمی نینتندو پیامی به‌مناسبت سالگرد عرضه نینتندو سوییچ داده است

0


مدیر بخش سرگرمی نینتندو پیامی به‌مناسبت سالگرد عرضه نینتندو سوییچ داده است

همان طور که می‌دانید، یک سال از عرضه کنسول ترکیبی و محبوب شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ گذشت. این کنسول در اولین سالی که از عرضه اش گذشت، توانست موفقیت های بسیاری را از آن خود کند و با پشتیبانی های خوب و مناسب نینتندو و سایر شرکت های گیم‌سازی، سال خوبی را از هر نظر برای شرکت نینتندو رقم بزند. به تازگی مدیر بخش سرگرمی شرکت نینتندو به مناسبت سالگرد عرضه نینتندو سوییچ، پیامی را به صورت ویدیویی منتشر کرده که در آن در مورد مسائل مختلفی صحبت می‌کند.

همان طور که گفته شد، در سالی که گذشت، کنسول نینتندو سوییچ به موفقیت و محبوبیت فوق‌العاده ای دست یافت و نظر همه گیم‌بازان و گیم‌سازان را به خود جلب کرد. دلیل این موفقیت نینتندو سوییچ نه تنها طراحی ترکیبی و منحصر به فرد آن بود، بلکه پشتیبانی نرم افزاری خوب شرکت نینتندو و دیگر شرکت های گیم‌سازی در آن بسیار دخیل بوده است.

به تازگی مدیر بخش برنامه ریزی سرگرمی و واحد توسعه‌ی شرکت نینتندو، یعنی آقای Shinya Takahashi به همین مناسبت پیامی را منتشر کرده است. قطعا Shinya Takahashi در موفقیت های نینتندو سوییچ سهم زیادی دارد و برای آن مسئول است. در ویدیویی که آقای Shinya Takahashi منتشر کرده، ایشان به سوال های برخی از طرفداران پاسخ می‌دهد و سخنان جالبی را از طرفشان می‌شنویم. در این ویدیو آقای Shinya Takahashi در مورد نحوه فروش خوب کنسول نینتندو سوییچ صحبت می‌کند و همچنین توضیح می‌دهد که ایده شرکت نینتندو برای طرح «هر نفر، یک نینتندو سوییچ» به چه صورت است و شرکت راجع به آن چه فکری می‌کند. نینتندو پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد نینتندو سوییچ را تا جایی بین مردم و گیم‌بازان رواج دهد که به جای یک کنسول در یک خانه، هر نفر صاحب یک سوییچ باشد. باید ببینیم که نینتندو می‌تواند این طرح جالب خود را بین مردم پیاده سازی کند یا خیر.

بد نیست یک آمار خلاصه از فروش کنسول نینتندو سوییچ به شما عزیزان بدهیم؛ طبق آخرین نیوز اعلام شده، کنسول نینتندو سوییچ در ماه ژانویه در صدر فهرست فروش کنسول های NPD بود و همچنین طبق اطلاعات شرکت نینتندو، این کنسول ترکیبی در سال ۲۰۱۷ به تعداد ۱۴٫۸۶ میلیون واحد عرضه شده است و همچنین این شرکت پیش بینی می‌کند این آمار تا انتهای ماه جاری میلادی به ۱۷٫۷۴ میلیون واحد برسد.

شما عزیزان می‌توانید پیام ویدیویی آقای Shinya Takahashi را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است