http://buy-game.ir

لیست گیم‌های رایگان ماه آینده برای کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو منتشر شد

0


لیست گیم‌های رایگان ماه آینده برای کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو منتشر شد

کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو می‌توانند یکی از بهترین ماه‌های عضویت خود در این سرویس را با عناوین بسیار جذابی که به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفته‌اند، تجربه کنند. در ادامه با هم نگاهی به گیم‌های رایگان ماه آوریل شبکه ایکس‌باکس لایو خواهیم انداخت.

بعد از گذراندن چند ماه و عملکرد ضعیف و ناامیدکننده شبکه ایکس‌باکس لایو در زمینه گیم‌های رایگان، ماه آوریل قطعا یکی از بهترین ماه‌ها برای کنسول‌های ایکس‌باکس است. مایکروسافت تایید کرده که چند مورد از بهترین گیم‌های بازار برای دانلود به صورت رایگان در دسترس کاربران گلد این شبکه قرار خواهد گرفت.

کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ در ماه آینده می‌توانند از عنوان Dead Space 2 لذت ببرند. این عنوان وحشت-بقا یکی از بهترین و برجسته‌ترین عناوین این سبک است که از هر نظر نسبت به نسخه‌های قبلی این سری، پیشرفت کرده است. اما علاوه بر آن، کاربران کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌توانند از تجربه گیم Cars 2 نیز به صورت رایگان لذت ببرند اما این موضوع به این بستگی دارد که جزو کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو باشند یا خیر. اما در این بین، این کاربران ایکس‌باکس وان هستند که بیشترین لذت را از ماه آوریل خواهند برد چرا که گیم‌های رایگان ایکس‌باکس ۳۶۰، به لطف سرویس پشتیبانی از نسل قبل، برای کاربران ایکس‌باکس وان هم قابل دریافت هستند.

با این حال گیم‌های اختصاصی دیگری هم برای کاربران ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده است که از این جمله می‌توان به The Witness اشاره کرد که یکی از بزرگ‌ترین گیم‌های معمایی است که تا به حال ساخته شده. اما در کنار آن یکی از بهترین گیم‌های شرکت یوبیسافت یعنی Assassin’s Creed Syndicate نیز به صورت رایگان در دسترس کاربران گلد شبکه ایکس‌باکس لایو در ماه آینده قرار خواهد گرفت. این گیم آخرین سری از گیم‌ها Assassin’s Creed قبل از بازگشت به ریشه‌های آن توسط Origins است. حقیقتا مایکروسافت در این ماه عالی عمل کرده است.

دیدگاهها مسدود است