http://buy-game.ir

لیست عناوین رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس مشخص شد

0


لیست عناوین رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس مشخص شد

شرکت سونی به تازگی رسما از عناوین رایگان ماه آوریل سرویس پلی استیشن پلاس رونمایی کرد که عنوان Mad Max ساخته استودیوی آوالانچ در صدر این لیست قرار دارد و اگر هنوز این عنوان را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ تجربه نکرده اید، اکنون بهترین فرصت است.

مطمئنا بسیاری از کاربران گیم‌های ویدیویی تمایل دارند تا روز‌های فصل بهار هر چه سریع تر سپری شود زیرا در این فصل و ماه‌های پیش رو شاهد عرضه عناوین محبوب و مورد انتظاری چون God Of war و Detroit: Become Human خواهیم بود. حال به تازگی سونی رسما لیست عناوین رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس را منتشر ساخته است و اگرچه نسبت به ماه گذشته شاید عناوین قابل توجهی در این لیست حضور نداشته باشند اما در میان آن‌ها عنوان Mad Max ساخته استودیوی آوالانچ در صدر این لیست قرار داشته و گیم‌های مستقل دیگری نیز به صورت رایگان در دسترس خواهند بود که می توانند تا انتشار عناوین جنگاه یاد شده تجربه سرگرم کننده ای را رقم بزنند. لیست کامل عناوین رایگان ماه آوریل سرویس پلی استیشن پلاس را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

Mad Max, PS4

TrackMania Turbo, PS4

In Space We Brawl, PS3

Toy Home, PS3

 ۹۹Vidas, PS Vita

(Q*Bert Rebooted, PS Vita (Cross Buy with PS3 and PS4

به علاوه فروشگاه پلی استیشن در ماه آوریل با تخفیفات و پیشنهاد‌های متنوع دیگری نیز همراه خواهد بود که برای اطلاعات و جزییات بیشتر می توانید تریلر مربوط به آن را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است