http://buy-game.ir

فیل اسپنسر به دفاع از عملکرد Sea of Thieves پرداخت + انتشار جزئیاتی بیشتر از Crackdown 3 در آینده

0


فیل اسپنسر به دفاع از عملکرد Sea of Thieves پرداخت + انتشار جزئیاتی بیشتر از Crackdown 3 در آینده

مدیرعامل ایکس‌باکس یعنی آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) اخیرا چند پست جنگاه در توییتر منتشر کرده است که در آن‌ها به دفاع از عملکرد عنوان تازه منتشر شده Sea of Thieves پرداخته و آن را ستایش کرده است. وی با این کار نقدهای متوسط رو به ضعیفی که این گیم دریافت کرده را زیر سوال برده و به نوعی بر علیه این نقدها بلند شده است.

عنوان Sea of Thieves به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین گیم‌های انحصاری مایکروسافت شناخته می‌شد که مدتی قبل سرانجام برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به انتشار رسید. اما پس از انتشار این گیم، بازخوردها و نگاه‌ها به این گیم بسیار متنوع بود به طوری که در نتاقض با هم قرار داشتند به گونه‌ای که کاربران و علاقه‌مندان به این گیم با ترکیب پیچیده‌ای از نقدهای خوب و بد روبه‌رو بودند و در سردرگمی کامل به سر می‌بردند. عده‌ای عقیده دارند که این گیم کاملا سرگرم‌کننده و جذاب است و به ستایش از آن پرداخته‌اند، در کنار آن عده‌ای به دلیل نداشتن عمق کافی از نظر جنبه‌های مختلف، آن را گیم ضعیفی می‌دانند.

با این وجود مدیرعامل ایکس‌باکس، یعنی آقای فیل اسپنسر گذری به حساب رسمی خود در توییتر داشته و در توییت‌های متعدد به ستایش از این گیم و عملکرد Rare پرداخته است. در یکی از این توییت‌ها اسپنسر در مورد این صحبت کرد که چقدر خوشحال است از این که افراد مختلف نه تنها این گیم را تجربه کرده‌اند، بلکه در مورد آن صحبت می‌کنند و نظر هم می‌دهند. اما قبل از آن اسپنسر به این هم اشاره کرده بود که آن‌ها برای آینده Sea of Thieves برنامه‌هایی دارند که عملی خواهد شد، در حقیقت آن‌ها به فکر گسترش این آی‌پی جنگاه هستند تا با اضافه کردن موارد جنگاه و بخش‌های جنگاه، آن را جذاب‌تر کنند.

در توییتی دیگر، وی در خصوص مکانیک‌ها و ویژگی‌های اجتماعی این گیم صحبت کرد و آن را مورد ستایش قرار داد. وی در ادامه اضافه کرد که چقدر به Rare و کاری که آن‌ها کرده‌اند افتخار می‌کند چرا که آن‌ها دست به توسعه، ساخت و بررسی “آی‌پی بزرگ بعدی مایکروسافت” زده‌اند.

همینطور در توییتی دیگر، اسپنسر در پاسخ به کاربری که از عدم وجود عمق کافی در این گیم انتقاد کرده بود، اظهار کرد که این کار انجام شده تا آن‌ها اطمینان حاصل کنند که گیم برای عده زیادی در دسترس قرار خواهد گرفت و در عین حال توجه ویژه‌ای به ویژگی‌های اجتماعی هم داشته است و این که هم مایکروسافت و هم Rare برنامه دارند که در آینده این طرح را کامل‌تر کنند.

نکته قابل توجه در این توییت‌ها این بود که همه صحبت‌ها پیرامون عنوان Sea of Thieves گفته نشد. یکی از کاربران از اسپنسر درخصوص عنوان مورد انتظار Crackdown 3 سوال کرد و نگرانی خود بابت تاخیر در عرضه این گیم را مطرح کرد و علت این که این گیم این همه در سکوت خبری به سر برده است را هم جویا شد. اسپنسر در پاسخ به این فرد اظهار کرد که در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری از این گیم در دسترس قرار خواهد داد.

در پایان از شما می‌خواهیم که اگر شما هم به تجربه این گیم پرداخته‌اید، تجربه خود از انجام این گیم را برای ما به‌اشتراک بگذارید و نظر خود را برایمان اعلام کنید. شما می‌توانید نقد و بررسی این گیم را هم از این آدرس مشاهده کنید و با جنبه‌های مثبت و منفی این گیم بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهها مسدود است