http://buy-game.ir

عنوان GRIP سبک اتومبیل رانی جنگی را باز می گرداند

0


عنوان GRIP سبک اتومبیل رانی جنگی را باز می گرداند

در سال‌های اخیر گیم‌های بسیاری در سبک اتومبیل رانی به بازار عرضه شده اند اما جای خالی گیم‌های اتومبیل رانی جنگی به شدت احساس می شود. حال استودیوی Caged Element قصد دارد تا با عرضه نسخه کامل عنوان GRIP در سال ۲۰۱۸ بار دیگر این سبک محبوب را به دنیای گیم‌های ویدیویی بازگرداند.

GRIP نام یک عنوان اتومبیل رانی جنگی واقع در آینده است که توسط استودیوی Caged Element و با موتور قدرتمند Unreal Engine 4 توسعه می یابد. به گفته سازندگان، آن‌ها در ساخت این عنوان از گیم اتومبیل رانی جنگی، محبوب و خاطره انگیز Rollcage که در دهه ۹۰ میلادی عرضه شده است الهام گرفته اند. گیم پلی گیم Grip نیز به مانند هر عنوان اتومبیل رانی جنگی دیگری بوده و شما باید با سرعت افراطی و استفاده از سلاح‌های دیوانه وار، رقیبان خود را از سر راه برداشته و به خط پایان برسید. به تازگی تریلر بررسی عنوان Grip نیز منتشر شده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان GRIP از سال ۲۰۱۶ تاکنون به صورت دسترسی زود هنگام برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و اواخر سال ۲۰۱۸ نیز برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر می شود. به گفته سازندگان، این عنوان برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ پرو و اکس باکس وان اکس بهینه خواهد شد که متاسفانه جزییات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست. همچنین عنوان Grip در نمایشگاه PAX East و EGX Rezzed  که در ماه آوریل برگزار می شوند، قابل گیم بوده و به نظر می رسد هم زمان با این رویدادها، اطلاعات و جزییات بیشتری از گیم پلی این عنوان در دسترس قرار گیرد.

دیدگاهها مسدود است