http://buy-game.ir

عذرخواهی شرکت کونامی بابت مشکلات گیم Metal Gear Survive

0


عذرخواهی شرکت کونامی بابت مشکلات گیم Metal Gear Survive

اخیرا شرکت کونامی یعنی سازنده گیم Metal Gear Survive، به علت وجود مشکلات آزار دهنده ای در گیم از کاربران این عنوان عذرخواهی کرده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

چند روزی از انتشار گیم Metal Gear Survive می‌گذرد، عنوانی که از همان روز اول که بررسی شد، با انتقاد های تند گیمکنان و کاربران رو به رو گرنگاه و بسیاری از گیمکنان هیچ انتظاری از این گیم نداشتند که بتواند به یک عنوان موفق تبدیل شود. تقریبا ۱۰ روز از انتشار گیم می‌گذرد و این گیم به هیچ وجه فروش خوبی را تجربه نمی‌کند، نمرات و نقد های منفی زیادی را کسب کرده و مشکلات زیادی هم در گیم وجود دارد.

گیم Metal Gear Survive اولین نسخه از این سری گیم محبوب است که بدون حضور کارگردان اصلی و خالق آن یعنی هیدئو کوجیما ساخته شده و بدون شک نبود این شخصیت، تاثیر بسیار بدی بر روی تولید این عنوان داشته است.

حال شرکت کونامی بابت وجود مشکلات آزاردهنده در گیم، از کاربران Metal Gear Survive عذرخواهی کرده است. بدون شک مشکل بزرگی که در ابتدا گیمکنان با آن رو به رو می‌شوند، مشکل اتصال دائمی به اینترنت است که گیمکنان حتی برای تجربه بخش تک‌نفره این گیم، می‌بایست به اینترنت متصل باشند. این مشکل زمانی بزرگ تر می‌شود که عنوان Metal Gear Survive از روز اول انتشار، با مشکلات سرور رو به رو بوده است.

اکنون شرکت کونامی طی یک توییت جنگاه، اعلام کرده است که تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات موجود در گیم به کار می‌گیرد و محتویات رایگان و ویژه‌ای را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. البته کونامی توضیح داد که تا الان و در بروزرسانی‌های منتشر شده برای گیم، تا حدودی تعدادی از مشکلات رفع شده است و در سیستم اصلی گیم تعادل ایجاد کرده اند. به عنوان مثال، دیگر شخصیت‌های Support Defender به طور ناگهانی ناپنگاه نخواهند شد.

از سویی دیگر شرکت کونامی برای گیمکنانی که قبل از تاریخ ۲۷ فوریه مصادف با ۸ اسفند ماه، آواتار خود را ساخته اند، ۱۰۰ عدد سکه SV و یک Premium boost pass هدیه می‌دهد. کونامی از صبر و شکیبایی کاربران خود تشکر کرده است و در آینده محتویات جنگاهی را برای گیم منتشر خواهد کرد.

گیم Metal Gear Survive در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی با قیمت ۴۰ دلار در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است