http://buy-game.ir

عدم حضور پرداخت‌های درون برنامه‌ای تاثیر‌گذار در گیم Battlefield V

0


عدم حضور پرداخت‌های درون برنامه‌ای تاثیر‌گذار در گیم Battlefield V

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، به تازگی توسط یکی از منابع سایت کوتاکو اعلام شده است که پرداخت‌های درون برنامه‌ای تاثیرگذار در گیم Battlefield V حضور نخواهند داشت. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

امروزه قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای، امری رایج در بین گیم‌های جنگاه و سازندگان آنان است که به میزان‌های مختلف، در گیم‌های امروزی حضور دارند و به نحوی در آنان تاثیر گذار هستند. این پرداخت‌های درون برنامه‌ای در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین روش های کسب در آمد برای سازندگان به شمار می‌روند تا آنان بیشتر بتوانند از گیمکنان و کاربران عناوین خود، پول دریافت کنند. عده ای از گیمکنان هم از این قابلیت استقبال کرده و محتویات درون برنامه‌ای گیم‌ها را خریداری می‌کنند.

اما بدون شک یکی از بزرگ‌ترین قربانی‌های قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای، گیم Star Wars Battlefront II بود که در سال گذشته منتشر شد و به علت وجود همین قابلیت در گیم، نتوانست نمرات، نقد ها و حتی فروش خوبی را کسب کند و یک شکست واقعی را برای شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ارمغان آورد. در واقع، پرداخت‌های درون برنامه‌ای در گیم مذکور به شکلی طراحی شده اند که به صورت مستقیم در گیم پلی و رقابت گیمکنان تاثیر گذار هستند و افراد را از یکدیگر متمایز می‌کنند. برای مثال یک گیمکن برای دسترسی به یک محتوای خاص، می‌بایست مدت زمان زیادی را برای تجربه گیم و جمع آوری امتیاز صرف کند. این در حالی است که کاربری دیگر تنها با پرداخت مبلغی تعیین شده در گیم، به آن محتوا دسترسی داشته و به لطف آن گیم خود را بهتر پیش می‌برد. از زمان انتشار گیم تا الان انتقاد های تندی به استودیو دایس (DICE) و الکترونیک آرتس ارائه شده و سازندگان گیم سعی دارند تا به نحوی تاثیر این پرداخت‌های درون برنامه‌ای را در گیم کاهش دهند. بروزسانی‌های زیادی در رابطه با این موضوع برای گیم منتشر شده که البته آنان تا حدودی توانسته اند مشکلات این بخش را حل کنند و به صورت کلی، هنوز هم این پرداخت‌ها در گیم تاثیر گذار هستند.

اکنون، مدتی می‌شود که نیوز و شایعات مختلفی در مورد نسخه بعدی سری گیم محبوب Battlefield منتشر می‌شود و اطلاعات غیر رسمی را در دسترس کاربران می‌گذارند. از مهم‌ترین آن ها، می‌توان به خبر چند روز پیش یک منبع معتبر اشاره کرد که طبق گفته او، نسخه بعدی این سری گیم Battlefield V نام خواهد داشت و اتفاقات آن در جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد. جزئیات بیشتر در این باره در اینجا قابل مشاهده است.

حال با وجود این موضوع، بدون شک کاربران و گیمکنان گیم Battlefield ، نگران این هستند که پرداخت‌های درون برنامه‌ای آزار دهنده در نسخه بعدی گیم هم حضور داشته باشند و در رقابت آنان اختلال ایجاد کنند. پیرامون همین مطلب، چندی پیش یکی از منابع داخلی سایت معتبر کوتاکو، به عدم حضور پرداخت‌های درون برنامه‌ای تاثیرگذار در گیم Battlefield V اشاره کرد. در واقع قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای، در نسخه بعدی این سری گیم مانند نسخه‌های قبلی حضور خواهد داشت و صرفا جنبه تزئینی داشته و به طور مستقیم در رقابت گیمکنان تاثیر نخواهد داشت. این منبع در ادامه افزود:

دیگر برای پیروز شدن نیازمند پرداخت پول نیستید! از جعبه‌های لوت جنجالی در ساخت گیم استفاده نکرده ایم.

این منبع در ادامه توضیح داد که قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای در این گیم، از ابتدای ساخت آن با تغییراتی مواجه شده و در حال حاضر به این موقعیت رسیده است. پس ممکن است تا در آینده باز هم دچار تغییرات شود.

دیدگاهها مسدود است