http://buy-game.ir

شرکت کپکام جزئیات به‌روزرسانی جشنواره بهاری Monster Hunter World را منتشر کرد

0


شرکت کپکام جزئیات به‌روزرسانی جشنواره بهاری Monster Hunter World را منتشر کرد

امروز شرکت کپکام جزئیات جنگاه و تصاویری از به‌روزرسانی جشنواره بهاری گیم Monster Hunter World  منتشر کرد که از جمعه ۱۷ فروردین شروع خواهد شد و تا جمعه ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

اول از همه، استراحتگاه (gathering hub) شهر آسیترا برای این مناسبت تزئین خواهد شد؛ البته برای نگاهن آن شما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. در ادامه باید به این اشاره کرد که تقریبا همه ی ماموریت‌هایی که در به‌روزرسانی‌های قبلی برای مدت زمان محدودی منتشر شدند، در این جشنواره دوباره بر می‌گردند، این به‌روزرسانی شامل ماموریت‌های رقابتی Street Fighter V و Horizon Zero Dawn هم خواهد بود.

در تصاویر زیر ست‌های زره پوش جنگاهی را مشاهده می‌کنید که با مواد خاصی که در طول ماموریت‌ها به دست می‎‌آورید، قابل ساخت هستند. یک زره جنگاه هم برای پالیکو (palico) قابل ساخت است؛ پالیکو یک موجود گربه مانند است که در مبارزات به شما کمک می‌کند. همچنین در این تصاویر دو نمونه لباس برای دو شخصیت غیرقابل‌گیم، هندلر (handler) و پوجی (poogie) قابل نگاهن است. در محتوای گسترش دهنده پولی، حالات و حرکات جنگاه و همچنین قابلیت‌های جنگاهی برای گفت‌و‌گو اضافه خواهند شد.

در دیگر جزئیات این به‌روزرسانی، خرید و فروش در شهر آسترا راحت و سریع‌تر خواهد شد. پاداش‌های ورود نیز افزایش می‌یابد، در هر روز دو کوپن خوش شانسی، کوپن بلوسوم و آتش گیم های ویژه به گیم‌بازها تعلق می‌گیرد. همچنین یک نوع غذا برای مدت رمان محدود در غذا خوری‌ها قابل خرید خواهد بود.

در ادامه، یک ماموریت نُه ستاره ای جنگاه از شکارچی‌هایی که در سطح پنجاه یا بالاتر قرار دارند، دعوت می‌کند که هیولا دول هو (Deviljho) را در جنگل باستانی شکار کنند. دومین ماموریت هفت ستاره ای هم برای شکارچی‌هایی که در سطح سیزده یا بالاتر قرار دارند، در دسترس خواهد بود. برای تمام کردن این ماموریت شکارچی‌ها باید با هیولا اودآگارون (Odagaron) در میدان مسابقات مبارزه کنند و آن را شکست دهند.

 

در آخر می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده نمایید.

گالری تصاویر

دیدگاهها مسدود است