http://buy-game.ir

شخصیت نوکتیس در هفته آینده به جمع مبارزان Tekken 7 می‌پیوندد + تریلر و تصاویر جنگاه

0


شخصیت نوکتیس در هفته آینده به جمع مبارزان Tekken 7 می‌پیوندد + تریلر و تصاویر جنگاه

اگر یادتان باشد در آبان ماه سال جاری بود که شرکت باندای نامکو از شخصیت قابل گیم جنگاهی برای عنوان مبارزه ای Tekken 7 رونمایی کرد. قضیه شخصیت های مهمان در عناوین مبارزه‌ای موضوع تازه و جنگاهی نیستند اما اگر این شخصیت مهمان بسیار محبوب و از عنوانی بسیار پر طرفدار باشد، هیجان گیم‌بازان و طرفداران برای گیم کردن با آن بسیار زیاد می‌شود. شرکت باندای نامکو پیش از این اعلام کرده بود که قهرمان گیم Final Fantasy XV، یعنی Noctis Lucis Caelum به عنوان شخصیت مهمان جنگاه به گیم Tekken 7 اضافه خواهد شد و حتی اولین تصاویر را از این شخصیت در گیم منتشر کرد. حال، در فاصله یک هفته ای تا انتشار این شخصیت محبوب برای گیم مبارزه ای Tekken 7، باندای نامکو تریلر و تصاویر جنگاهی را منتشر کرده است که در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند.

امروز شرکت باندای نامکو اعلام کرد که شخصیت نوکتیس در هفته آینده و به طور دقیق در تاریخ ۲۰ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای گیم Tekken 7 در دسترس خواهد بود و گیم‌بازانی که این عنوان مبارزه ای را برای هر کدام از پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی خریداری کرده‌اند، می‌توانند این شخصیت را به راحتی دریافت کنند.

با توجه به تریلر گیم پلی جنگاهی که سازندگان منتشر کرده‌اند، شخصیت نوکتیس سریع و بسیار متفاوت از دیگر مبارزان به نظر می‌رسد. این شخصیت محبوب با استفاده از قدرت Wrap خود و همچنین توانایی های مختلف با شمشیر می‌تواند به زیبایی مبارزه کند و از پس رقیبان خود بربیاید. در گیم Final Fantasy XV برادران نوکتیس در طول سفر طولانی، او را همراهی می‌کردند و همه جا با او بودند اما در Tekken 7، او تک و تنها است و باید تنها روی قابلیت ها، داشته ها و مهارت های خود حساب کند. در تریلر جنگاهی که از شخصیت نوکتیس در گیم Tekken 7 منتشر شده، گیم‌بازان همچنین با قابلیت های جادویی او نیز آشنا خواهند شد. با تمام تفاسیر و مشاهدات، می‌توانیم حس بزنیم که نوکنیس در Tekken 7 کمی بیش از حد قوی به نظر می‌رسد. با این حال باید ببینیم سازندگان کار بلد گیم چگونه می‌توانند توازن را در مورد این شخصیت در گیم برقرار کنند.

در طرف دیگر اگر با گیم Final Fantasy XV آشنایی ندارید، باید توضیح دهم که این گیم نقش آفرینی که از سری افسانه‌ای و مشهور فاینال فانتزی است، در سال ۲۰۱۶ توسط اسکوئر اینکس منتشر شد و با توجه به محتوای خوب و فوق‌العاده ای که داشت، به موفقیت زیادی رسید. شخصیت قهرمان این گیم که با نام نوکتیس شناخته می‌شود، در گیم به همراه سه دوست یا برادر خود به سفری طولانی و خطرناک می‌روند و ماجراجویی های به یادماندنی و زیبایی را می‌سازند.

دو عنوان Final Fantasy XV و Tekken 7 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس هستند. شما عزیزان می‌توانید تریلر و تصاویر شخصیت نوکتیس برای گیم Tekken 7 را در زیر تماشا و دانلود نمایید. این شخصیت در تاریخ ۲۰ مارچ برای گیم مبارزه ای نام برده شده عرضه خواهد شد.


دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است