http://buy-game.ir

شایعه جنگاهی در باب عرضه گیم مورد انتظار Manhunt 3 منتشر شد

0


شایعه جنگاهی در باب عرضه گیم مورد انتظار Manhunt 3 منتشر شد

یکی از صفحات موجود در وب‌سایت یکی از معتبرترین خرده‌فروشی‌های آنلاین، خبر از عرضه گیم Manhunt 3 می‌دهند. این عنوان دنباله گیم خونین Manhunt 2 است که در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) به بازار عرضه شد.

سری گیم‌های Manhunt از سال ۲۰۰۷ میلادی که شرکت راک‌استار گیمز نسخه دوم این مجموعه ترسناک و مخفی‌کاری را بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۲، پلی‌استیشن پورتیبل و نینتندو Wii منتشر ساخت، کاملاً فراموش شده‌اند.

با اینکه طرفداران این مجموعه محبوب مدت‌هاست منتظر بررسی دنباله جنگاه آن هستند اما هنوز شرکت راک‌استار گیمز تصمیمی در این باره نگرفته است. با این حال، به تازگی گیم Manhunt 3 در وب‌سایت خرده‌فروشی استرالیایی GameShop.at قرار گرفته است که حاوی تصویر روی جلد آن هم هست؛ هرچند که به تازگی اطلاعات این گیم از این فروشگاه حذف شد اما کسانی موفق به ثبت اطلاعات آن شده‌اند. اطلاعات مندرج در این صفحه، خبر از احتمال انتشار این گیم بر روی دو کنسل نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان دارد.

با این حال، نکاتی در این زمینه وجود دارد که باید آن‌ها را بدانید: توضیحات محصول مرتبط با این گیم دقیقاً مشابه توضیحات نسخه نخست این سری گیم است. تصویر روی جلد این گیم دقیقاً تصویری است که در سال ۲۰۱۶ میلادی در وب‌سایت VGboxArt قرار گرفته است؛ این وب‌سایت در زمینه اشتراک‌گذاری تصاویر روی جلد گیم‌های فعالیت دارد. با این وجود، خیلی کم پیش می‌آید که شایعات مربوط به گیم‌های در دست ساخت استودیوهای شرکت راک‌استار گیمز به حقیقت بپیوندد اما نباید این احتمال را به طور کلی رد کرد.

در همین راستا، چندی پیش مطلع شدیم که شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر راک‌استار گیمز، اقدام به تمنگاه علامت تجاری سری گیم‌های Manhunt کرده است. به موجب همین امر، می‌توان به بررسی گیم Manhunt 3 تا مدتی دیگر، امیدوار بود.

نظر شما در این زمینه چیست؟ آیا منتظر بررسی گیم Manhunt 3 هستید؟ لطفاً نگاهگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهها مسدود است