http://buy-game.ir

شایعه: اپراتورهای فصل بعدی Rainbow Six Siege لو رفتند

0


شایعه: اپراتورهای فصل بعدی Rainbow Six Siege لو رفتند

اخیراً شایعاتی منتشر شده مبنی بر آن که دو اپراتور فصل بعدی Rainbow Six Siege که از کشور ایتالیا خواهند بود، لو رفته است!

به دنبال عرضه به روز رسانی جنگاه گیم Rainbow Six Siege که برای فصل جنگاه آن یعنی Operation Chimera است، گیمکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی این گیم به سراغ کند و کاو فایل‌های این نسخه از این شوتر تاکتیکال محبوب رفته‌اند و اتفاقاً از آن اطلاعات و جزئیات جالب و جنگاهی را به دست آورده‌اند. به نظر می‌رسد که در بین فایل‌های نسخه رایانه‌های شخصی گیم Rainbow Six Siege (که با به روز رسانی فصل Operation Chimera گیم به آن اضافه شده است) یک کلیپ کوتاه وجود دارد که در آن برخی عبارات به نمایش در می‌آید و دو اپراتور فصل بعدی این گیم را نیز بررسی می‌کند. این اطلاعات را برخی از کاربران باهوش و البته علاقه مند به گیم در فروم Reddit به دست آورده اند. به نظر می‌رسد که این اپراتورها Alibi و Maestro نام خواهند داشت.

قبلاً تائید شده بود که اپراتورهای فصل دوم از سال سوم گیم Rainbow Six Siege مربوط به گروه ضدتروریستی کشور ایتالیا خواهند بود و نام‌های لو رفته از این دو اپراتور هم کاملاً حاکی از ایتالیایی بودن آن‌هاست. همچنین چند روز قبل از لو رفتن احتمالی نام این اپراتورها، برخی بررسی‌های دیگر بین فایل‌های گیم قابلیت‎های این دو اپراتور را نیز به صورت جزئی و احتمالی مشخص کرده بود که در ادامه مروری بر آن هم خواهیم داشت.

به نظر می‌رسد که یکی از این دو اپراتور می‎تواند با ایجاد یک تصویر مجازی و غیرواقعی از خود، حواس حریفان را پرت کند و به این ترتیب برای خود این فرصت را ایجاد کند تا از جایی که دشمن اصلاً فکرش را هم نمی‎‎‌کند، به او صدمه بزند. این احتمال می‌رود که این احتمالاً قابلیت ویژه اپراتور Alibi خواهد بود، هرچند باید منتظر جزئیات بیشتر بود.

اطلاعات خاصی که به Maestro مربوط باشد منتشر نشده جز اینکه او امکان حمل گلوله‌های ویژه را دارد که شاید مرتبط با شات گان اوست و در واقع، اسلحه او یک شات گان قوی است.

این را در نظر داشته باشید که ممکن است این دو نام یاد شده، موقتی باشند و در ادامه و در هنگام عرضه به روز رسانی بعدی گیم، تغییر پیدا کنند پس خیلی زود آن‌ها را باور نکنید. احتمالاً بزودی و در ماه آینده اولین جزئیات از به روز رسانی بعدی گیم Rainbow Six Siege منتشر شود و آن وقت می‌توان اطلاعات بیشتری از اپراتورهای ایتالیایی این گیم در دست داشت.

گیم Rainbow Six Siege برای رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

دیدگاهها مسدود است