http://buy-game.ir

سی‌دی پراجکت رد یک گیم داستان‌محور بزرگِ دیگر تا سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد

0


سی‌دی پراجکت رد یک گیم داستان‌محور بزرگِ دیگر تا سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد

امروز صبح گزارش سال مالی ۲۰۱۷ میلادی استودیوی گیمسازی سی‌دی پراجکت‌ رد (CD Projekt RE) منتشر شد و نتایج سال مالی اخیر این شرکت به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شد. از میان همه اطلاعات منتشر شده در این کنفرانس مطبوعاتی، نکته جالبی مشخص شد که به این شرح است: Cyberpunk 2077 تنها گیم ویدئویی بزرگ این استودیو نخواهد بود که آن‌ها برنامه دارند که تا سه سال آینده آن را به بازار عرضه کنند.

آنچه که در بالا اشاره شده از صفحه ۲۶ گزارش مالی این استودیو بدست آمده است که مربوط به بازه زمانی بین سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ میلادی می‌شود. سی‌دی پراجکت رد برنامه دارد تا در بین این سال‌ها، گیم Cyberpunk 2077 و «یک گیم داستان محور نقش‌آفرینی» دیگر را منتشر سازد. متاسفانه اطلاعات بسیار کمی درباره این پروژه در گزارش مالی این استودیو موجود است و به همین جهت، نمی‌دانیم که آیا این گیم بزرگ یک گیم جنگاه خواهد بود یا به عناوین قبلی این استودیو مرتبط است.

همه اطلاعات موجود در این گزارش، موارد بالا نیست چراکه مشخص شده که سی‌دی پراجکت رد برنامه دارد تا روند توسعه خود را گسترش دهد تا مدیاها و بازارهای دیگری را هم پوشش دهد. آن‌ها به دنبال فروش هر چه بیشتر محصولات فعلی خود و همچنین تیم توسعه گیمسازی‌شان هم هستند.

از سوی دیگر، در جریان این کنفرانس مشخص شد که گیم مورد انتظار Cyberpunk 2077 از قابلیت طراحی و خلق شخصیت بهره می‌برد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید. همچنین رسماً اعلام شد که فروش کلی سری گیم‌های محبوب The Witcher III از مرز ۳۳ میلیون نسخه عبور کرده است و پلی‌استیشن ۴ به عنوان بهترین پلتفرم مقصد گیم‌های این شرکت از نظر عملکرد تجاری شناخته می‌شود.

به نظر شما، آیا پروژه جنگاه این استودیو نسخه جنگاه مجموعه گیم‌های The Witcher خواهد بود یا شاهد یک گیم ویدئویی کاملاً جنگاه خواهیم بود؟ آیا فکر می‌کنید که این استودیو قادر به عرضه دو گیم بزرگ تا سال ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود؟ لطفاً نگاهگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهها مسدود است