http://buy-game.ir

سرور های گیم Sea Of Thieves برای تعمیرات از دسترس خارج شدند

0


سرور های گیم Sea Of Thieves برای تعمیرات از دسترس خارج شدند

طبق اطلاعاتی که استدیو ریر (Rare) منتشر کرده است، امروز سرور های این گیم برای مدت تقریباً ۵ ساعت از دسترس خارج خواهند شد. سرور های اکس باکس وان و رایانه های شخصی از ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران در دسترس نخواهند بود. در این مدت سرور ها به صورت آفلاین خواهند بود و از آنجایی که گیم Sea Of Thieves نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارد، شما نمی توانید این گیم را در این مدت تجربه کنید.

ریر اعلام کرد که دلیل آفلاین شدن سرور ها، عرضه آپدیت جنگاه این گیم می باشد. این آپدیت برای رفع تعدادی از مشکلاتی است که کاربران از زمان لانچ گیم با آنها رو به رو شده اند. مشکلاتی از قبیل گم شدن موقتی سلاح ها و آیتم ها، مشکلات پرفورمنس بر روی Xbox One X، گم شدن جایزه ها،تاخیر در دادن اچیومنت ها و مشکلات اتصال که کاربران گزارش داده اند. همینطور بعضی از کاربران اعلام کردند که کد بسته Black Dog Pack خود را دریافت نکرده اند.

ریر توضیح داد که آنها اچیومنت ها را غیر فعال کرده اند و قصد دارند تا آخر این هفته آنها را دوباره فعال کنند. همچنین آنها اعلام کردند که اضافه کردن هزینه مرگ در گیم کنسل شده است. براساس توضیحات ریر در مورد این ویژگی، به این صورت بود که با هر بار مردن شما در گیم باید مقدار کمی از طلا های درون گیم را به عنوان هزینه مرگ پرداخت می کرنگاه. ریر اعلام کرد که به خاطر فیدبک و نظرات کاربران آن را کنسل کرده است.

گیم Sea Of Thieves در حال حاضر بر روی اکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شده است.

دیدگاهها مسدود است