http://buy-game.ir

سراسر God of War پر از راز و رمز خواهد بود

0


سراسر God of War پر از راز و رمز خواهد بود

طبق اعلام کارگردان این عنوان، گیم موردنظر پر از راز و رمز (Easter Egg) خواهد بود که گیم‌بازان باید با گشت وگذار در محیط گیم به کشف آن‌ها بپردازند و پرده از رازهای مختلف این گیم بردارند.

پس از سال‌ها انتظار در سال جاری سری جنگاه God of War به کنسول‌های نسل هشتمی سونی راه پیدا خواهد کرد. عنوانی که با داشتن یک پیشینه بسیار خوب در نسل‌های قبل، استادنداردهای جنگاهی به صنعت گیم‌های ویدئویی وارد کرد و با بررسی برای نسل هشتم کنسول‌های سونی، بار دیگر به این عرصه وارد خواهد شد. حال خبر‌های جنگاه حاکی از این است که God of War جنگاه که با سبک اکشن نقش‌آفرینی عرضه خواهد شد، گیم‌بازان را به گشت و گذار و جست و جو در محیط تشویق می‌کند. گیم‌بازان می‌توانند با گشت و گذار در محیط گسترده این گیم، به پیدا کردن آیتم‌ها و لوت‌های مختلف بپردازند. به نظر می‌رسد که این گیم مناسب کسانی است که شنگاها غرق در گیم‌ها می‌شوند و به جست و جوی تمام محیط‌های گیم می‌پردازند چرا که سراسر God of War پر از راز و رمز برای پیدا کردن است.

در این خصوص کوری بارلوگ (Cory Barlog) در مصاحبه با وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرد که چرا او تصمیم گرفته که گیم خود را با این همه راز و رمز همراه کند و موارد مخفی زیادی در آن به کار ببرد. وی اعتقاد دارد که این موضوع بیانگر شور و شوق زیاد او و تیم توسعه دهنده این گیم است و چیزی که در نهایت باعث شده تا آن‌ها آیتم‌های مخفی زیادی در گیم خود به کار ببرند، همین شور و اشتیاق آن‌ها نسبت به گیم خود است. وی در این زمنیه گفت:

وقتی صحبت این چیزها به میان می‌آید، من عقل خود را از دست می‌دهم. راز و رمزهای زیادی در همه جای این گیم مخفی شده‌اند و منظور من از “همه جا” به معنی کلمه این است که ما در مورد بسته‌ها و پکیج‌های فیزیکی، منوها و صفحات بارگذاری صحبت می‌کنیم، زمانی که شما دکمه Options را فشار می‌دهید و همینطور سایر چیز‌های شبیه به آن. این موضوع یکی از چیزهایی است که من دوست دارم مردم تا مدت‌ها بعد در موردش صحبت کنند و بگویند “می‌دانستی…” من فکر می‌کنم که این خارق‌العاده است. این بخش جذاب و دلچسب ساخت گیم‌های ویدئویی است. پیچیدگی‌های زیادی وجود دارد اما این پیچیدگی‌ها به ما این اجازه را می‌دهند تا چیزهایی که بسیار جالب هستند را در گیم مخفی کنیم و گیم‌بازان را مجبور کنیم که برای پیدا کردن آن‌ها عمیقا در گیم غرق شوند.

طبق صحبت‌های جنگاه بارلوگ به این نتیجه می‌رسیم که قطعا دنیای God of War به حدی عظیم است که گیم‌بازان برای پیدا کردن راز و رمزهای این گیم باید ساعت‌ها به اکتشاف و جست و جو در محیط بپردازند. البته طراحی چنین محیطی به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست و نشان می‌دهد که توسعه دهندگان این گیم برای انتقال حس کنجکاوی به گیم‌بازان چقدر سخت تلاش کرده‌اند. حقیقا گشت و گذار در محیطی به این عظمت می‌تواند ساعت‌ها همه ما را سرگرم کند و با پیدا کردن موارد مخفی که در گیم پیدا می‌کنیم، می‌تواند خستگی این گشت و گذار طولانی را از تنمان رها کند. God of War در کم‌تر از یک ماه دیگر، در تاریخ بیستم آوریل برابر با ۳۱ فرودین ماه سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۴ پرو عرضه خواهد شد. همچنین اخیرا هم نیوز زیادی از این گیم منتشر شده که شما می‌توانید با دسترسی به آدرس‌های زیر از این نیوز اطلاع پیدا کنید.

دیدگاهها مسدود است