http://buy-game.ir

دریافت گیم Trooper 1 برای PC

0


تروپر 1 –   Trooper 1 PC Game

| دریافت گیم تروپر 1 –  Trooper 1 برای کامپیوتر با لینک مستقیم |

| دریافت ورژن HI2U گیم  Trooper 1 |

| سال انتشار : ۲۰۱۷ |

 

logo

 

 

توضیحات گیم : Trooper 1 یک گیم بسیار عجیب است که شرکت سازنده آن برای آن داستانی طرح نکرده است . فقط ذکر شده است که Trooper1 یک گیم برای سرگرمی و خنده  است که به صورت سه بعدی طراحی شده است . چالش های زیادی منتظر شما هستند . میتوانید آن ها را بکشید و سرنوشت گیم را تغییر دهید . میتوانید گیم را به اتمام برسانید . میتوانید ، سرنوشت گیم را طوری بنویسید که گیم هرگز پایان نداشته باشد یا طوری بنویسید که فقط یک مرحله داشته باشد . در کل گیم Trooper1 یک گیم بسیار عجیب است ، هم در سبک اکشن ، هم در سبک ماجرایی ، شاید یک گیم تو خالی باشد ولی کماکان طرفداران خود را دارد و برخی معتقدند که این گیم به آنها آرامش میدهد . باید این گیم را برای یک بار هم که شده به اتمام برسانید و راز علاقه مند شدن افراد را به این گیم دریابید . خود شرکت سازنده اظهار داشته یک آپدیت بسیار بزرگی برای این گیم در راه است که سالهای آینده منتشر میشود و تحولی در گرافیک و داستان گیم ایجاد میکند. توجه داشته باشید ممکن است گرافیک کنونی گیم مورد پسند همه گیمکنان نباشد .  Trooper 1 در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو Marco Noordergraaf طراحی شده است و کمپانی ۲ForallGames  آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است، این گیم دارای گیم پلی و داستان فوق العاده جذابی می باشد. پیشنهاد میکنیم این گیم زیبا را از دست ندهید…

 

 

1

 

2

 

3

 


 

» توجه: تمام ورژن‌های فشرده شده گیم‌ها در دنیای گیمز دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دریافت کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، برنامه Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دریافت کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی برنامه موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

» راهنمای نصب گیم‌ها: ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید. سپس به اکسترکت نمودن پارت ها بپردازید. پس از نصب گیم، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب گیم جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی گیم را توسط فایروال خود حتما بلاک نموده تا از دسترسی گیم به اینترنت جلوگیری شود. و یا می توانید قبل از اجرای گیم اینترنت خود را قطع نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دنیای گیمز امیدوار است از این گیم فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.
»توجه: همچنین راهنمای کاملی جهت نصب انواع گیم‌ها و ورژن های کم‌حجم شده [BLACKBOX , KAOS و …] و همچنین راهنمای کامل انواع ارور ها و برنامه های لازم برای نصب و اجرای گیم ها تهیه شده است. توجه به این نکته ضروری است که برای اجرای فایل Setup نصب گیم، شما باید پیش نیاز Net Framework 4.5 به بالا را داشته باشید. برای ورود به این قسمت کلیک نمایید.

 

» حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Pentium CPU 2117u @ 1,80 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: intel graphics 530
DirectX: Version 11
Storage: 2661 MB available space

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8
Processor: intel(r) core(tm) i7-2600 cpu @ 3.40ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: geforce gtx 1080
DirectX: Version 11
Storage: 2661 MB available space

» پسورد فایل: buy-game

» حجم تقریبی: 980 MB

 

 

 

دیدگاهها مسدود است