http://buy-game.ir

حالت رقابتی جنگاهی به نام Auto Royale برای عنوان H1Z1 بررسی شد

0


حالت رقابتی جنگاهی به نام Auto Royale برای عنوان H1Z1 بررسی شد

عنوان H1Z1 ابتدا در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در طول سال های گذشته نیز نسخه‌های فرعی بسیاری از این عنون در دسترس قرار گرفت. حال به تازگی این عنوان H1Z1 از دسترسی زود هنگام استیم خارج شده و هم اکنون می توانید این عنوان را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار از طریق استیم خرریدار کنید. به علاوه به گفته استودیو دی بریک گیمز، به زودی حالت رقابتی جنگاهی به نام Auto Royale نیز به این عنوان اضافه خواهد شد. 

عنوان H1Z1 به تازگی از دسترسی زود هنگام خارج شده و هم اکنون از طریق استیم قابل خریداری است. آقای آنتونیو کاسترو، مدیر استودیوی دی بریک گیمز، به تازگی طی بیانیه ای در ارتباط با عنوان H1Z1 و محتویات جنگاه آن صحبت‌هایی را ارائه داده است:

در سال ۲۰۱۶ کار جنگاهی را انجام داده و نسخه های فرعی بسیاری از عنوان عرضه کردیم؛ درواقع برای نخستین بار یک عنوان بتل رویال مستتقل را به دنیای گیم‌های ویدیویی بررسی کرده ایم. سال بعد از آن اولین مسابقات بتل رویال esports توسط ما برگزار شد و این دومین مسابقه ای بود که توسط شبکه های تلویزیونی به صورت مستقیم پوشش داده شد. در سال جاری نیز ما با بررسی حالت Auto Royale به پیشرفت این فرانچایز جوان ادامه خواهیم داد. Auto Royale تجربه ای تکراری از یک عنوان بتل رویال نیست بلکه قرار است تجربه ای جنگاه و متفاوت را ارائه دهد، یک حالت بتل رویال که تمرکز آن بر روی نبرد با اتومبیل‌ها بوده و با آن چه قبلا تجربه کرده اید، بسیار متفاوت خواهد بود.

در حالت جنگاه Auto Royale تعداد ۳۰ تیم ۴ نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند تا زمانی که فقط یک اتومبیل( یک تیم) باقی بماند. وظیفه اصلی بر عهده راننده تیم است ؛ کسی که باید در هنگام رانندگی به جمع کردن خشاب، سلاح، سوخت، بسته‌های سلامتی و سایر مهمات بپردازد در حالی که سه نفر دیگر تیم نیز از پنجره اتومبیل به سایر دشمنان تیراندازی خواهند کرد. به گفته سازندگان، حالت جنگاه Auto Royale علاوه بر سلاح و آیتم های جنگاه با دو اتومبیل همراه بوده که گیمکنان باید در ابتدا یکی را انتخاب کنند. خودروی sedan که بسیار سریع بوده و قابلیت پرش‌های بلند را دارد و برعکس خودروی زرهی ARV سرعت کم تری داشته و سوخت کمتری نیز مصرف می کند ولی در عوض از استحکام بالایی برخوردار است. هر خودرو دارای پنج صندلی است که چهار صندلی در حالت عادی توسط گیمکنان استفاده شده و صندلی پنجم که در قسمت پشتی اتومبیل قرار دارد برای مجروحین استفاده می شود؛ به بیان ساده تر اگر شما در حین گیم مجروح شوید به این صندلی منتقل شده تا زمانی که به وسیله یکی از هم تیمی‌های خود احیا شوید. برای اطلاعات و جزییات بیشتر می توانید تریلر بررسی حالت Auto Royale را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

علاوه بر رقابت با اتومبیل‌ها، بخش Auto Royale دارای ویژگی‌های جنگاه دیگری به مانند نقشه‌های کوچک(Mini Map)، رقابت‌های درون گیم(Season) که سیستم امتیاز دهی جنگاهی به همراه دارد و ویژگی‌هایی به مانند Tactical Deployment که نقطه فرود گیمکنان در گیم را مشخص می نماید نیز خواهد بود. همچنین به گفته آقای کاسترو، این استودیو برای آینده نیز برنامه‌های بسیاری دارند که از جمله آن‌ها می توان به باز سازی یکی از نقشه‌های محبوب گیم H1Z1، تورنومنت و رقابت‌های جنگاه و لیگ H1Z1 اشاره کرد.

نسخه بتای حالت جنگاه Auto Royale عنوان H1Z1 از امروز در دسترس کاربران قرار می گیرد و کاربرانی که این عنوان را طی دسترسی زود هنگام از طریق استیم خریداری کرده اند، به عنوان هدیه یک تی شرت اختصاصی در گیم دریافت خواهند کرد.

دیدگاهها مسدود است