http://buy-game.ir

جنگاهترین بروزرسانی گیم Kingdom Come: Deliverance منتشر شد

0


جنگاهترین بروزرسانی گیم Kingdom Come: Deliverance منتشر شد

به تازگی جنگاهترین بروزرسانی گیم Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است که مشکلات و باگ‌های این گیم را رفع می‌کند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

گیم Kingdom Come: Deliverance در تاریخ ۱۳ فوریه مصادف با ۲۴ بهمن ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست تا حدودی نظر کاربران و گیمکنان را به خود جلب کند و نمرات قابل قبولی را به دست آورد. اما این گیم از برخی مشکلات و باگ‌هایی رنج می‌برد که تجربه گیم را برای گیمکنان با اختلال مواجه کرده است.

حال به تازگی استودیو سازنده این گیم یعنی وارهورس (Warhorse Studios)، جنگاهترین بروزرسانی گیم Kingdom Come: Deliverance را منتشر کرده است که مشکلات فنی و باگ‌های این عنوان را رفع خواهد کرد. نا گفته نماند که این بروزرسانی جنگاه در حال حاضر فقط برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است و در روز های آینده برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم منتشر خواهد شد.

در این بروزرسانی، سیستم ذخیره‌سازی گیم Kingdom Come: Deliverance بهینه‌تر شده و نتیجه بهتری را نسبت به قبل، به کاربر ارائه می‌دهد. تا قبل از انتشار این آپدیت، اگر گیم شما کرش می‌شد، فایل‌های ذخیره شما با آسیب جدی مواجه می‌شد اما از این پس این مشکل نیز حل شده است.

از دیگر ویژگی‌های مهم و مثبت این بروزرسانی، می‌توان به اضافه شدن گزینه Save and Exit به منو گیم اشاره کرد که موجب می‌شود کاربران در هنگام خروج، گیم خود را ذخیره کنند و این امر به فراموشی سپرده نشود.

در ادامه باگ‌های آزار دهنده و البته جالب این گیم رفع شده است. برای نمونه هنگامی که کاربر بروی صندلی کیمیا‌گری این گیم می‌نشست، به هوا پرتاب می‌شد. از سویی دیگر هنگامی که با اسب قصد عبور از حصار ها را داشتید، اسب شما در داخل این حصار ها گرفتار می‌شد. اکنون باگ‌ها و مشکلات فنی این گیم به طور کامل برطرف شده است.

در نهایت باید افزود که در این بروزرسانی مواجه کاربران با جعبه‌های ارزشمند درون گیم کاهش یافته است، در گذشته گیمکنان برای به دست آوردن این جعبه‌ها، شانس بیشتری داشتند.

دیدگاهها مسدود است