http://buy-game.ir

جزئیاتی جنگاه از گیم شوتر تاکتیکال Ready Or Not منتشر شد

0


جزئیاتی جنگاه از گیم شوتر تاکتیکال Ready Or Not منتشر شد

بالاخره سکوت سازنده گیم Ready Or Not که در سبک شوتر تاکتیکال قرار دارد و بسیار شبیه به سری Rainbow Six است شکسته شده و می‌توانیم اکنون جزئیات بیشتری را در مورد این گیم بدانیم!

استودیوی ووید اینتراکتیو (Void Interactive) اخیراً سکوت خود در مورد گیم Ready Or Not را شکسته و اطلاعات جنگاهی را از آن منتشر کرده است. درست است که سکوت در مورد این گیم نگران کننده شده بود ولی سازنده گیم Ready Or Not تاکید کرده که مراحل ساخت این گیم به آرامی در حال پیشروی است و در مورد عرضه این گیم جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

به مانند سری Rainbow Six و SWAT، در گیم Ready Or Not هم گیمکنان در نقش یک گروه SWAT همه فن حریف قرار می‌گیرند و در موقعیت‌های نفسگیر و به شدت اضطراب‌زا، باید به نابودی دشمنان بپردازند. سازنده این گیم یعنی ووید اینتراکتیو امیدوار است تا به خاطر تاکیدش بر واقع گرایی در گیم Ready Or Not در ابعاد مختلفی همچون انیمیشن‌ها و هوش مصنوعی، این گیم را از دیگر عناوین سبک شوتر تاکتیکال جدا کند. ووید اینتراکتیو در این مورد گفته است:

“برای سال گذشته، ما مشغول به نوشتن هوش مصنوعی مظنونان و [تیم] SWAT بوده‌ایم که واقعاً بتواند گیمکنان را در چالش قرار دهد و به شکلی واقع گرایانه عمل کند. هوش مصنوعی مظنونان ما می‌تواند به شدت فی البداهه عمل کند و به شکلی غیر منتظره خطرناک باشد. مثلاً اگر شما یادتان برود که به مظنونان دستبند بزنید، این احتمال وجود دارد که وقتی تیم SWAT حواس‌اش نیست به شکلی ناگهانی بگریزند و برای دفاع از خود از وسایل پیرامون محیط استفاده کنند. گیمکنان باید با برنامه و با دقت حواس‌شان به اطراف باشد، از وسایل مختلفی استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که اتاق قبل و در هنگام هجوم دشمن ایمن خواهد بود.”

همچنین برخی از ابعاد جنگاه از گیم به برخی خبرگزاری‌ها نمایش داده شده که ویژگی‌های جالبی از گیم را برای آن‌ها نمایان ساخته است. مثلاً، این امکان وجود دارد تا به سادگی با فشردن کلید تعویض خشاب، خشاب خود را عوض کنید ولی اگر دوبار آن را بفشارید این اتفاق سریع‌تر خواهد افتاد. این ویژگی طبق گفته سازنده برای هنگامی تعبیه شده که شما در وسط مبارزه هستید و نمی‌خواهید وقت خود را به تعویض خشاب اختصاص دهید.

همچنین در این گیم ۴ نوع نارنجک مختلف وجود دارد که هر یک را می‌توان به شکل خاصی مورد استفاده قرار داد و در موقعیت‌های مختلف باید از نوع مناسب استفاده کرد. این ۴ نوع عبارتند از: Flashbang – CS-Gas – Stingball – Nine-Bang. تمامی این نارنجک‎ها را هم می‌توان به صورت هوایی و هم به صورت زمینی پرتاب کرد.

متاسفانه ووید اینتراکتیو هیچ تاریخ عرضه مشخصی را برای Ready Or Not اعلام نکرده است و حتی از پلتفرم‌های نهایی آن هم خبری نیست. البته، مطمئناً این گیم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین سازنده گیم Ready Or Not یعنی ووید اینتراکتیو قول داده که بعداً ویژگی‌های جنگاه گیم را به صورت عمومی به نمایش بگذارد تا طرفداران بیشتر با این گیم آشنا شوند. اگر از طرفداران گیم Rainbow Six: Siege هستید، توصیه می‌کنیم که حتماً نیوز مربوط به گیم Ready Or Not را دنبال کنید.

دیدگاهها مسدود است