http://buy-game.ir

تصاویر ۴K جنگاهی از گیم One Piece: World Seeker منتشر شد

0


تصاویر ۴K جنگاهی از گیم One Piece: World Seeker منتشر شد

امروز شرکت سرگرمی های باندای نامکو، تصاویر با کیفیت و پر تعدادی را از گیم مورد انتظار One Piece: World Seeker منتشر کرد که وجوه مختلف گیم را نشان می‌دهند. این تصاویر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

گیم One Piece: World Seeker شاید رویایی برای طرفداران انیمه محبوب و مشهور One Piece باشد. در گذشته گیم های مختلفی از این انیمه اقتباس شده اند و در دسترس گیم بازان قرار گرفته‌اند اما One Piece: World Seeker عنوانی متفاوت و در مقیاسی بزرگ تر است. در One Piece: World Seeker گیم‌بازان می‌توانند در نقش Luffy در دنیای بزرگ و آزاد گیم به جست و جو و کاوش بپردازند و همین موضوع، بزرگترین نقطه قوت و عنصر قابل توجه گیم محسوب می‌شود.

تصاویر جنگاه منتشر شده از گیم One Piece: World Seeker، قسمت های مختلف آن را به ما نشان می‌دهد. این قسمت ها از منطقه Jail Island هستند که Luffy ماجراجویی جنگاه خود را از آن مکان آغاز می‌کند. علاوه بر این، نیروهای دریایی، دزدان دریایی همیشگی و دو شخصیت آشنا به چشم می‌خورند که به ترتیب Sabo و Smoker و Tashigi و Rob Lucci هستند.

جدا از این ها، دو قابلیت مفید و جالب Luffy در تصاویر به چشم می‌خورند. این قابلیت ها که بسیار ویژه و برای طرفداران انیمه آشنا هستند، Observation Haki و Observation Haki نامیده می‌شوند. کاملا مشخص است که سازندگان گیم از دنیا، عناصر و ویژگی های سری انیمه محبوب One Piece استفاده کرده‌اند و قصد داشته‌اند تا هر چه بیشتر، پتانسیل های بی شمار این دنیا را به گیم‌بازان و مخاطبان نشان دهند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از گیم One Piece: World Seeker، به اینجا مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده تریلر ۴K و تصاویر دیگر گیم به اینجا بروید. شما همچنین می‌توانید تصاویر جنگاه منتشر شده از گیم را در زیر مشاهده کنید. عنوان One Piece: World Seeker در تاریخ نامشخصی در ژاپن و غرب منتشر خواهد شد. نسخه ژاپنی گیم تنها شامل پلی‌استیشن ۴ می‌شود اما این طور که اعلام شده، گیم در اروپا و آمریکای شمالی علاوه بر پلی‌استیشن ۴، برای ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است