http://buy-game.ir

تریلر زیبایی از گیم BlazBlue Cross Tag Battle منتشر شد

0


تریلر زیبایی از گیم BlazBlue Cross Tag Battle منتشر شد

پس از تجربه موفقیت آمیز و فوق‌العاده Dragon Ball FighterZ، حال، طرفداران سبک مبارزه ای منتظر عنوان بزرگ بعدی استودیوی Arc System Works هستند. کارنامه و سابقه این استودیو آن چنان غنی و پر از عناوین بزرگ و جریان ساز در سبک فایتینگ است که همه گیم‌بازان به طور کامل به عناوین آن اعتماد دارند. عنوان مورد انتظار بعدی استودیوی Arc System Works، یک گیم از یک سری شناخته شده و محبوب است. عنوان BlazBlue Cross Tag Battle قرار است به زودی در ژاپن و غرب منتشر شود و طرفداران زیادی منتظر رخ دادن این اتفاق هستند. سازندگان به تازگی تریلر انفجاری و زیبایی را از گیم BlazBlue Cross Tag Battle منتشر کرده‌اند که بخش داستانی گیم را نمایش می‌دهد.

همان طور که گفته شد، امروز استودیوی Arc System Works تریلر جنگاهی را از گیم مبارزه ای کراس اور BlazBlue Cross Tag Battle منتشر کرده است. در این تریلر جنگاه منتشر شده به طور کلی برروی ویژگی های بارز این عنوان تمرکز می‌شود و به عنوان مثال شاهد شخصیت ها هستیم. بخش داستانی گیم به نظر جذاب می‌رسد؛ گیم یک سیستم اپیزودی دارد که به این شکل داستان را روایت می‌کند. این مودهای داستانی و همچنین شخصیت های مختلف، از عناوین محبوب و مشهوری مانند BlazBlue: CentralFiction و Persona 4: Arena و Under Night In-Birth Exe: Late[st] و RWBY گرفته شده‌اند و در واقع بین این گیم ها یک کراس اور شکل گرفته که در BlazBlue Cross Tag Battle به هم برخورد می‌کنند.

علاوه بر این ها، مود تمرینی (training mode)، مود بقا (survival mode) و مود های آنلاین مختلف گیم را مشاهده می‌کنیم که به نظر بسیار متنوع می‌آیند. در کل به نظر می‌رسد BlazBlue Cross Tag Battle عنوانی کاملا عالی و سطح اول باشد و از آن جایی که در مورد عنوانی از استودیوی کاربلد و حرفه ای Arc System Works صحبت می‌کنیم، نباید خیلی تعجب برانگیز و عجیب باشد.

شما عزیزان می‌توانید تریلر جنگاه منتشر شده از گیم BlazBlue Cross Tag Battle را در زیر تماشا و دانلود نمایید. گیم BlazBlue Cross Tag Battle برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد اما واضح است که تاریخ انتشار نسخه ژاپنی با نسخه غربی متفاوت است. نسخه ژاپنی در تاریخ ۳۱ ماه مارچ در دسترس قرار می‌گیرد اما نسخه غربی (در آمریکای شمالی و اروپا) در تاریخ ۵ ماه ژوئن منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است