http://buy-game.ir

تریلر زمان عرضه Ni no Kuni II: Revenant Kingdom را از اینجا تماشا کنید

0


تریلر زمان عرضه Ni no Kuni II: Revenant Kingdom را از اینجا تماشا کنید

تنها چند روز تا انتشار عنوان نقش آفرینی ژاپنی به شدت مورد انتظار شرکت باندای نامکو، یعنی Ni no Kuni II: Revenant Kingdom زمان باقی مانده است. به مناسبت نزدیک شدن به زمان انتشار این گیم، شرکت باندای نامکو تریلر زمان عرضه آن را در دسترس گیم‌بازان قرار داده است که بسیار زیبا و دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

پس از موفقیت فوق‌العاده و باورنکردنی نسخه اول این سری که با نام Ni no Kuni: Wrath of the White Witch شناخته می‌شود، باندای نامکو به فکر ساخت نسخه دوم افتاد. نسخه اول این نقش آفرینی ژاپنی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و دل همه طرفداران سبک نقش آفرینی (به خصوص نقش آفرینی ژاپنی) را برد. حال، وقایع Ni no Kuni II: Revenant Kingdom حدود ۱۰۰ سال پس از وقایع قسمت اول دنبال می‌شود. گیم‌بازان در این عنوان کنترل Evan Pettiswhisker Tildrum را به عهده می‌گیرند؛ یک پادشاه جوان که از قدرت کنار زده شده است. در گیم، این پادشاه را یک شخصیت دیگر نیز همراهی می‌کند که از بعد دیگری وارد دنیای گیم شده است و Roland نام دارد. علاوه بر این، دخترِ رئیسِ دزدان دریایی هوا، یعنی Tani نیز با ما در این ماجراجویی زیبا و دوست داشتنی همراه است. Evan با استفاده از توانایی های خود و همراهان‌اش، قصد دارد تا تاج پادشاهی را باز پس گیرد.

اگر از طرفداران گیم Ni no Kuni II: Revenant Kingdom هستید، می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی ۱۵ دقیقه نخست گیم را از اینجا تماشا کنید. همچنین به تازگی تصاویر زیبایی از گیم منتشر شده که برروی باس های گیم تمرکز کرده است. علاوه بر این ها، شما عزیزان می‌توانید فهرست تروفی های Ni no Kuni II: Revenant Kingdom را از اینجا مشاهده نمایید تا با آن ها آشنا شوید.

عنوان نقش آفرینی ژاپنی مورد انتظار Ni no Kuni II: Revenant Kingdom در تاریخ ۲۳ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید تریلر زمان عرضه این عنوان را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p 

دیدگاهها مسدود است