http://buy-game.ir

تریلر جنگاه و زیبایی از گیم Burnout Paradise Remastered منتشر شد

0


تریلر جنگاه و زیبایی از گیم Burnout Paradise Remastered منتشر شد

بدون شک گیم Burnout Paradise را می‌توان یکی از محبوب ترین عناوین مسابقه‌ای یا اتومبیلرانی نسل گذشته کنسول ها خواند. این گیم اتومبیلرانی آرکید به دستان استودیوی توانایی به نام Criterion Games ساخته شده بود و از هر نظر عنوانی سرگرم کننده و پر قدرت به نظر می‌رسید. شرکت الکترونیک آرتس مدتی است که از نسخه بازسازی شده این گیم که با نام Burnout Paradise Remastered شناخته می‌شود، رونمایی کرده است و قرار است این گیم محبوب را برروی کنسول های نسل هشتم نیز تجربه نماییم.
 در هفته های گذشته بود که گیم Burnout Paradise Remastered به طرز غافلگیر کننده ای بررسی شد. این بررسی توسط شرکت الکترونیک آرتس و با یک تریلر هیجان انگیز انجام شد و طرفداران سبک اتومبیلرانی آرکید از نگاهن آن بسیار خوشحال شدند. تا انتشار گیم Burnout Paradise Remastered زمان بسیار کمی باقی است و به تازگی استودیوی Criterion Games و شرکت الکترونیک آرتس، تریلر جنگاهی را از این عنوان منتشر کرده‌اند که بسیار زیبا و هیجان انگیز به نظر می‌رسد.

این تریلر اکشن که The Race is On نام دارد، به مدت یک دقیقه به طول می‌انجامد و بخش های هیجان انگیزی از گیم‌پلی گیم را به نمایش می‌گذارد. با خوشحالی می‌توانیم بگوییم که قطعات موسیقی گیم دقیقا همان قطعات موسیقی نسخه قدیمی هستند و می‌توانیم باز هم با آن ها انرژی بگیریم. برروی تریلر جنگاه Burnout Paradise Remastered نیز یک موسیقی زیبا به نام Make Way از Aloe Blac گذاشته شده است که زیبایی آن را دو چندان می‌سازد. این تریلر در انتهای مطلب قابل مشاهده است.

با این که به تاریخ انتشار Burnout Paradise Remastered نزدیک هستیم اما قطعا این نمی‌تواند یک تریلر زمان عرضه برای گیم در نظر گرفته شود. با این حال، در همین یک دقیقه گیم‌پلی سریع و هیجان انگیز گیم به خوبی نشان داده می‌شود. همان طور که پیش از این اشاره شد، خوشبختانه چند روز پس از بررسی رسمی اعلام شد که قطعات موسیقی گیم همان قطعات موسیقی نسخه اولیه هستند که بسیار زیبا و جذاب انتخاب شده‌اند. علاوه بر این، شرکت الکترونیک آرتس رسما تایید کرد که Burnout Paradise Remastered پرداخت های درون برنامه ای نخواهد داشت. این شرکت پس از عرضه گیم Star Wars Battlefront II، نگاه بسیاری از گیم‌بازان را به همه عناوین در دست ساخت بد کرد و آن ها گمان می‌کنند که هر عنوان بزرگ و محبوبی که در مرحله پیش از انتشار قرار دارد، احتمال داشتن قابلیت پرداخت های درون برنامه ای را خواهد داشت و سازندگان باید در همین مورد توضیحاتی را ارایه کنند. با این حال، خوشبختانه Burnout Paradise Remastered پرداخت های درون برنامه ای ندارد.

گیم Burnout Paradise Remastered در تاریخ ۱۶ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه رایانه های شخصی گیم در تاریخ دیر تری عرضه می‌شود. نسخه اولیه گیم در تاریخ ۲۲ ماه می سال ۲۰۰۸ به انتشار رسید و گیم‌بازان پلتفرم های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه های شخصی آن را تجربه کردند. شما عزیزان می‌توانید تریلر جنگاه گیم Burnout Paradise Remastered را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۲۱۶۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است