http://buy-game.ir

تریلری جنگاه از گیم Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

0


تریلری جنگاه از گیم Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

به تازگی تریلری جنگاه از گیم Valkyria Chronicles 4 منتشر شده است که مکانیزم‌های جنگاه گیم پلی گیم را به نمایش می‌گذارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

اخیرا شرکت سگا تریلری جنگاه از گیم مورد انتظار خود یعنی عنوان Valkyria 4: Eastern Front که با نام Valkyria Chronicles 4 در بین کاربران شناخته می‌شود، منتشر کرده است که کاربران را بیش از پیش با مکانیزم‌های گیم پلی آشنا خواهد کرد. تریلر جنگاه گیم Valkyria Chronicles 4 ، به مکانیزم‌های جنگاه مبارزات و گیم پلی گیم خواهد پرداخت، این درحالی است که گیم Valkyria Chronicles 4 مثل نسخه‌های قبل این سری ساخته شده است و به همین دلیل ممکن است این مکانیزم‌ها برای کاربران و طرفداران قدیمی این سری، آشنا باشد یا حتی تکراری به نظر برسد. یکی از قابلیت‌های جنگاهی که به گیم پلی گیم اضافه شده است، قابلیت Brave خواهد بود که در جریان آن کاربران در زمانی که به حالت ناتوانی رسیده اند، می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. به این صورت که گیمکن در حالت ناتوانی خود، می‌تواند به مبارزه با دشمنان و شلیک کردن ادامه دهد و دوستان و دیگر اعضای تیم خود را نیز تقویت و یاری کند.

در تریلر جنگاه این گیم، ظاهر جنگاه شخصیت Clymaria Lewin نیز قابل مشاهده خواهد بود که توسط رایتا هونجو (Raita Honjou) طراحی شده است.

همچنین قابل ذکر است که گیم Valkyria Chronicles 4 در حال حاضر نیز برای کاربران قابل دسترسی است. زیرا کمی قبل تر تیم سازنده این گیم، نسخه دمو این عنوان را منتشر کرد و کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه ژاپنی پلی استیشن، آن را دریافت کنند.

گیم Valkyria Chronicles 4 در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این گیم در تاریخ ۲۱ مارس مصادف با ۱ فروردین ماه برای پلتفرم پلی استیشن ۴ در ژاپن عرضه می‌شود و در تابستان سال جاری، در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تریلر جنگاه منتشر شده از گیم Valkyria Chronicles 4 را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است