http://buy-game.ir

تاریخ عرضه‌ی The Crew 2 مشخص شد

0


تاریخ عرضه‌ی The Crew 2 مشخص شد

یوبی‌سافت پس از اعلام تاخیر در انتشار The Crew 2 تا نیمه‌ی نخست سال مالی ۲۰۱۸، حال تاریخ عرضه‌ی دقیق آن را مشخص کرده است.

The Crew 2 در ۲۹ ژوئن مصادف با ۸ تیر ۱۳۹۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. پیش‌خریدکنندگان این عنوان بسته‌ای شامل وسایل نقلیه‌ی مخصوص دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، یوبی‌سافت از نسخه‌ی ویژه‌ای برای این گیم به نام Motor Edition رونمایی کرده است که سه روز دسترسی زودتر به آن در ۵ تیر را با خود به همراه دارد. البته این نسخه در انحصار فروشگاه یوبی‌سافت قرار دارد ولی با این وجود، بد نیست که محتویاتش را بدانید:

  • نسخه‌ی Gold Edition و سیزن پس
  • بسته‌ی The Motorsports Deluxe، حاوی وسایل نقلیه و لباس‌های منحصر به فرد
  • یک پلاک خودرو با نوشته‌ی The Crew 2 در جعبه‌ی مخصوص، یک استیل‌بوک اختصاصی، نقشه‌ی اصلی و رسمی گیم و چهار برچسب

عنوان جهان آزاد The Crew 2 شما را به ایالات متحده‌ی آمریکا می‌برد و به شما اجازه می‌دهد که در مسابقات آفلاین و آنلاین مختلف شرکت کنید و خود را به چالش بکشید. با کسب تجربه‌ی بیشتر، به خودرو، موتور، قایق و حتی هواپیماهای بیشتری دست می‌یابید تا در محیط وسیع گیم به گشت و گذار بپردازید و در رقابت‌های مختلف شرکت کنید. این مسابقات و رقابت‌ها به چهار دسته تقسیم می‌شوند: Street Racing ،Off-Road ،Pro Racing و Freestyle. نهایتاً تریلر جنگاه The Crew 2 را مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهها مسدود است