http://buy-game.ir

تاریخ برگزاری کنفرانس بتزدا در E3 2018 با یک تریلر زیبا مشخص شد

0


تاریخ برگزاری کنفرانس بتزدا در E3 2018 با یک تریلر زیبا مشخص شد

به تازگی شرکت بتزدا (Bethesda) اعلام کرده که چهارمین کنفرانس سالانه این شرکت در نمایشگاه سالانه E3 در چه تاریخی برگزار خواهد شد!

به عنوان یکی از شرکت‌هایی که تنها چند سال است که در نمایشگاه E3 کنفرانس برگزار می‌کند، شرکت بتزدا توانسته در سالیان اخیر با رونمایی از عناوینی چون Fallout 4، The Evil Within 2، Prey و البته Wolfenstein II: The New Colossus در کنفرانس خود در این نمایشگاه و البته عرضه تمامی آن عناوین در همان سال معارفه، نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کند و افراد زیادی مشتاق کنفرانس این شرکت در E3 2018 باشند.

به تازگی شرکت بتزدا اعلام کرده که چهارمین کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 در روز یکشنبه مورخ ۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۸ (برابر با ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۹۷) در ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت محلی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه امسال هم مطابق سنت همیشگی در شهر لس آنجلس در ایالت کلیفورنیا برگزار خواهد شد و شرکت بتزدا هم مطابق سالیان اخیر، کنفرانس خود را در روز یکشنبه برگزار خواهد کرد که مطابق معمول، قبل از دیگر کنفرانس‌های مهم مانند کنفرانس سونی و یوبی سافت است که در روز دوشنبه معمولاً برگزار می‌شوند (هرچند روزها در طی سالیان اخیر گاهاً اندکی جا به جا شده‎‌ است).

تاکنون شایعات خاصی در مورد عناوین بعدی کمپانی بتزدا به گوش نرسیده است و قطعاً جالب است که ببینیم این شرکت برای کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 چه چیزی را به همراه خواهد داشت. مثلاً، سال گذشته عناوینی چون The Evil Within 2و Wolfenstein II: The New Colossus بررسی شدند ولی از قبل، شایعاتی در مورد وجود چنین عناوینی وجود داشت. به تنها چیزی که می‌توان فکر کرد، آن است که شاید در کنفرانس امسال این شرکت بالاخره نسخه بعدی سری فوق العاده محبوب The Elder Scrolls بررسی شود. شاید نسخه جنگاه سری گیم‌های معروفی چون Dishonored یا Fallout بررسی شوند و دل خیل عظیمی از طرفداران را شاد کنند، کسی چه می‌داند؟

این شرکت با یک ویدیوی بسیار جذاب و زیبا تاریخ برگزاری کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 را اعلام کرده که توصیه می‌کنیم حتماً آن را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است