http://buy-game.ir

تاریخ انتشار گیم Jurassic World Evolution اعلام شد

0


تاریخ انتشار گیم Jurassic World Evolution اعلام شد

در جریان یک رویداد اختصاصی که در استودیوی یونیورسال برگزار شد، تاریخ انتشار گیم Jurassic World Evolution، عنوان مدیریتی جنگاه این سری که در جهان پارک ژوراسیک جریان دارد، رسماً مشخص و اعلام شد.

بر اساس اطلاعات مندرج در وب‌سایت Jurassic Outpost، تیم Frontier Developments یک کنفرانس خصوصی در Universal Backlot برگزار کردند و در جریان آن از گیم جنگاه خود رونمایی به عمل آوردند و البته تاریخ انتشار آن را هم اعلام کرده‌اند.

گیم Jurassic World Evolution در تاریخ سه شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. تا بدین لحظه مشخص نیست که آیا شاهد انتشار نسخه‌های ویژه‌ای از این گیم از جمله نسخه Special Edition یا Collector’s Edition هم خواهیم بود یا خیر.

نکته جالب توجه این است که جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) برای گیم در نقش دکتر ایان مالکوم (Dr. Ian Malcolm) بازخواهد گشت. وی تاکنون در دو فیلم Jurassic Park «پارک ژوراسیک» و Jurassic Park The Lost World «پارک ژوراسیک: جهان گمشده» به ایفای این نقش پرداخته است.

علاوه بر این‌ها، هنوز مشخص نیست که نقش گلدبلوم در گیم Jurassic World Evolution چه خواهد بود؟ به احتمال زیاد، وی برای بخش‌های آموزشی و انتقال اطلاعات این گیم در نظر گرفته شده است.

همانطور که پیشتر اشاره شد، گیم Jurassic World Evolution توسط استودیوی بریتانیایی Frontier Developments توسعه می‌یابد که ساخت گیم‌هایی نظیر Elite Frontier، Zoo Tycoon و Screamride را در کارنامه دارد. در ادامه می‌توانید ویدئوی مرتبط با این گیم با حضور جف گلدبلوم را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است