http://buy-game.ir

تاریخ انتشار نسخه کنسولی Impact Winter مشخص شد

0


تاریخ انتشار نسخه کنسولی Impact Winter مشخص شد

سرانجام مشخص شد که عنوان Impact Winter در تاریخ ۵ آوریل برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. دارندگان پلی‌استیشن ۴ نیز می‌توانند با خرید گیم تِمی رایگان دریافت نمایند.

تقریبا یک سال پیش عنوان Impact Winter برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد، و همان زمان اعلام شد که گیم چندماه بعد برروی کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد. هم‌اکنون پس از گذشت چندین ماه توسعه‌دهنده و ناشر گیم به ترتیب استودیوی Mojo Bones و باندای نامکو بصورت رسمی اعلام کردند که Impact Winter در تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

علاوه‌بر اعلام تاریخ عرضه عنوان مذکور، همچنین گفته شد گیمکنانی که گیم را برروی پلی‌استیشن ۴ خریداری نمایند، می‌توانند تِم پویای Impact Winter را به رایگان دریافت کنند. اما مشخص نشد که این امتیاز تنها برای پیش‌خریدکنندگان در نظر گرفته شده، یا تمامی خریداران گیم.

برای آن دسته از کسانی که با گیم آشنایی ندارند باید عرض کنیم که، در Impact Winter گیمکنان کنترل مردی به نام جیکوب سولومان (Jacob Soloman) رهبر گروهی از بازماندگان را برعهده خواهند گرفت، که پس از برخورد شهاب‌سنگ و نابودی اکثر مردم زمین در تلاش‌اند تا از زمستانی سخت جان سالم به‌در ببرند.

همانطور که در بالا ذکر شد Impact Winter قرار است در تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

دیدگاهها مسدود است