http://buy-game.ir

بلیزرد همچنان برنامه‌ای برای عرضه Hearthstone روی کنسول‎‌ها در سال ۲۰۱۸ ندارد

0


بلیزرد همچنان برنامه‌ای برای عرضه Hearthstone روی کنسول‎‌ها در سال ۲۰۱۸ ندارد

اگرچه امید و آرزوهای زیادی برای جذب مخاطب جنگاه در سر سازندگان گیم کارتی Hearthstone وجود دارد، ولی همچنان در سال ۲۰۱۸ نباید منتظر عرضه نسخه کنسولی این گیم محبوب باشیم!

به هر حال مطمئناً نیوز پیرامون گیم کارتی Hearthstone کم نبوده و قطعاً هم در آینده شاهد شنیدن نیوز بسیاری از آن خواهیم بود، ولی آیا بالاخره این گیم برای کنسول‌ها هم در دسترس قرار خواهد گرفت؟ این سوالیست که ذهن بسیاری از طرفداران بلیزرد (Blizzard) را به خود مشغول کرده است. اگر از کسانی هستید که دوست دارند تا این گیم را روی کنسول خود در سال ۲۰۱۸ تجربه کنند، برای شما خبر بدی داریم. طبق بیانیه‌ای که بلیزرد منتشر کرده، خبری از پورت این گیم برای کنسول‌ها در سال ۲۰۱۸ نخواهد بود.

طی یک مصاحبه با یانگ وو (Yong Woo) تهیه کننده ارشد و بن برود (Ben Brode) به عنوان کارگردان گیم Hearthstone، سوال شده که آیا در خلال فصل Year of the Raven که به تازگی برای این گیم بررسی شده شاهد انتشار این گیم روی کنسول‎ها خواهیم بود یا خیر. مطابق انتظار، جواب یانگ وو و بن برود به صورت مشترک این بوده که هیچ چیزی برای بررسی برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان وجود ندارد.

البته این خبر خیلی هم تعجب برانگیز نیست. قبلاً زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه این گیم روی کنسول‌ها خصوصاً کنسول نینتندو سوییچ به گوش رسیده بود ولی دین آیالا (Dean Ayala) طراح ارشد گیم اعلام کرده بود که هیچ برنامه‌ای برای عرضه این گیم روی نینتندو سوییچ وجود ندارد.

در حالی که به هر حال این یک حقیقت است که هر سازنده‌ای مجبور به ساخت یک پورت از گیم خود برای کنسول‌ها نیست، ولی به هر حال تصور گیم Hearthstone روی کنسول‌ها به شدت خوشایند و جالب است. این نکته را هم باید در نظر بگیریم که عناوین دیگری از شرکت بلیزرد به مانند Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition و Overwatch روی کنسول‎‌ها به عناوین موفقی تبدیل شده‌اند و همین می‎تواند یک محرک بزرگ برای این شرکت باشد تا گیم Hearthstone را هم راهی کنسول‌ها سازد. نکته دومی هم که باید در نظر گرفت آن است که دیگر گیم‌های کارتی به مانند Gwent از سری The Witcher هم روی کنسول‌ها گیم‌ موفقی بوده است.

گیم Hearthstone از سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، اندروید و آی او اس در دسترس قرار دارد. همچنین فصل جنگاه این گیم که Year of the Raven نام دارد و به تازگی بررسی شده شامل برخی محتویات جنگاه مثل سه گسترش دهنده تازه و مواردی از این دست خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است