http://buy-game.ir

بررسی بسته الحاقی Bad Blood گیم Dying Light

0


بررسی بسته الحاقی Bad Blood گیم Dying Light

به تازگی بسته الحاقی Bad Blood گیم Dying Light توسط تیم سازنده این گیم بررسی شده است که محتویات جنگاهی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

گیم Dying Light در تاریخ ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۵ مصادف با ۷ بهمن ماه سال ۹۳، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نمرات خوبی کسب کند. گیم در آن زمان با گنجاندن قابلیت‌های ویژه و امکانات فراوان درون خود، توانست گیمکنان زیادی را به خود جذب کند و محبوبیت این گیم تا هم‌اکنون هم ادامه دارد. قابلیت‌هایی مثل استفاده از حرکات ورزش پارکور که در تمامی مراحل گیم برای شما کاربردی خواهند بود و از طرفی اجرای آنان بسیار لذت بخش است. بالا رفتن از دیوار های بلند و پرش از ساختمان‌ها می‌تواند لحظات جذابی را برای گیمکنان رقم بزند.

تیم سازنده این گیم یعنی استودیو تک‌لند (Techland) از زمان انتشار Dying Light تا به حال، به خوبی توانسته از این گیم پشتیبانی کند و بسته‌های الحاقی و محتویات ارزش‌مندی را برای این عنوان عرضه کند. هرکدام از این محتویات نقشه‌ها، اسلحه‌ها، دشمنان و حالت‌های مختلفی را در دسترس گیم قرار می‌دهند تا حس تکراری بودن از گیم خارج شود.

اکنون استودیو تک‌لند، جنگاهترین بسته الحاقی گیم Dying Light را با نام Bad Blood بررسی کرده است که بخش چندنفره گیم را متحول می‌کند. قبل‌ از بررسی رسمی این بسته الحاقی، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه سازندگان این گیم قصد دارند حالت بتل رویال را به این عنوان اضافه کنند و این گیم هم به دسته عناوین بتل رویال که امروز توانسته‌اند گیمکنان زیادی را جذب کنند، افزوده شود. اما حال مطمئن شدیم که بسته الحاقی مذکور، حالت بتل رویال را در دسترس کاربران قرار نخواهد داد. اما یک حالت جنگاه در دسترس کاربران خواهد بود که می‌تواند تا حدودی حال و هوای این حالت را به گیمکنان القا کند و البته حس اصلی گیم Dying Light هم در آن وجود داشته باشد. در ابتدا ۶ گیمکن در یک نقشه و در نقطه‌های مختلف فرود می‌آیند و وظیفه آنان جمع آوری نمونه خون است و پس از به دست آوردن آن، می‌بایست به هلی‌کوپتر بازگردند و این علمیات با موفقیت تمام شود. اما چالش این حالت از جایی آغاز خواهد شد که گیمکنان باید نمونه خون را، از میان هزاران زامبی موجود و ترسناک پیدا کنند. در برخی نقاط هم که خبری از هیچ زامبی نیست و نمونه خون در آنجا یافت می‌شود، سربازانی حضور دارند که به بالاترین میزان اسلحه و وسایل نظامی مسلح شده‌اند. این در حالی که است که در هلی‌کوپتر نجات تنها یک صندلی برای خروج از این نقشه وجود دارد و گیمکن موفق در نهایت باید بر روی آن بنشیند و شاهد شکست خوردن دیگر گیمکنان باشد.

به نظر می‌رسد هر راند از این حالت ۱۰ دقیقه زمان خواهد داشت و گیمکنان می‌بایست در این مدت بتوانند نمونه خون را بیابند. تنها یک جان در دسترس کاربران قرار گرفته است و این چالش حالت جنگاه گیم را افزایش خواهد داد، زیرا گیمکنان با هر اشتباه کوچک می‌توانند جان خود را از دست بدهند و یا در میان تعداد زیادی از زامبی ها قرار بگیرند.

بسته الحاقی Bad Blood گیم Dying Light در سال جاری عرضه خواهد شد و با نزدیک شدن به زمان انتشار این بسته، اطلاعات بیشتری هم از آن منتشر می‌شود. هنوز تعداد نقشه‌ها و محتویات اصلی این گیم مشخص نشده است. در جریان بررسی این بسته، ویدئویی ۱۰ دقیقه‌ای از گیم پلی آن منتشر شده است که شما را بهتر با آن آشنا خواهد کرد:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است